artykuł zewnętrzny

"Bóg mordu" z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Wtorek, 07 marca 2023
Już w marcu obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Teatru i właśnie z tej okazji mamy dla Was świetną propozycję teatralną. Spektakl pt.:" Bóg mordu", przygotowany przez Scenę Poczekalnia, to czarna komedia, która rozbawi każdego. Dwa małżeństwa spotykają się, aby omówić niesforne zachowanie swoich pociech.

Co się wydarzy? Spokojna i racjonalna rozmowa między dorosłymi? Może jednak coś mniej cywilizowanego?

To, co zaczyna się jako dialog pełen konwenansów, szybko przeradza się w prawdziwe pole bitwy na słowa i emocje… "Bóg mordu" Yasminy Rezy to błyskotliwie rozpisane inteligentne dialogi, pełne ironii i czarnego humoru, które są doskonałym pretekstem do wirtuozerskiej gry aktorów.

 

To czarna komedia z manierami… bez manier! Na podstawie tego dramatu Roman Polański nakręcił film, nie przypadkowo nadając mu tytuł "RZEŹ"!!! A na scenie zobaczycie dobrze znaną piotrkowianom Izabelę Noszczyk, Michała Wielewickiego, Martę Marię Wiśniewską i Huberta Jarczaka.

 

Spektakl obędzie się 26 marca o godzinie 18:00, a bilety w cenie 35 zł dostępne w kasie MOK oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat