Advertisement

Będzie tradycyjnie, zdrowo i przepysznie

Środa, 03 sierpnia 20229
Inkubator Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego i Wyrobów Cukierniczych oraz Wypieków Pieczywa Ziemi Piotrkowskiej w Czarnocinie coraz bliżej rozpoczęcia działalności. Wciąż trwają prace, związane z przystosowaniem obiektu do rozpoczęcia pracy. W ostatnich dniach to miejsce odwiedzili przedstawiciele starostwa powiatowego.

Ładuję galerię...

W inkubatorze mają się kształcić uczniowie z całego regionu, ale nie tylko. Z postępów w pracach cieszy się Piotr Wojtysiak, starosta powiatu piotrkowskiego.

Serce rośnie, jak widzę efekty pracy, jaka już do tej pory została wykonana przy naszym powiatowym Inkubatorze Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego i Wyrobów Cukierniczych oraz Wypieków Pieczywa Ziemi Piotrkowskiej w Czarnocinie. Pomieszczenia już zostały wyremontowane, teraz jeszcze wyposażenie i pod koniec roku ruszamy. Dzięki infrastrukturze, jaka zostanie udostępniona dla uczniów naszych szkół powiatowych, mieszkańców, rolników i przedsiębiorców, będą powstawały tutaj przepyszne przetwory owocowo-warzywne, będzie wypiekany tradycyjny chleb i przeróżne słodkości. Jednym słowem będzie tradycyjnie, zdrowo i przepysznie, prosto z serca - napisał w swoich mediach społecznościowych.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

g15 ~g15 (Gość)04.08.2022 12:56

Oprócz haseł można napisać coś merytorycznie?

00


chłop malkontent ~chłop malkontent (Gość)03.08.2022 09:03

Strasznie skomplikowanie długa nazwa tego budynku (projektu) i trawka jakaś sztuczna, pewno z rolki. A nie ładniej by było z łąką kwietną, takie to sielskie i teraz modne. Na zdjęciu same chłopy, żadnej baby. A tyle się pisze o jakimś parytecie w życiu społecznym. No chyba że baby wypiekają w tym inkubatorze wyroby cukiernicze dla chłopów, to wtedy można przymknąć oko.

123


Turbo Satin ~Turbo Satin (Gość)03.08.2022 12:18

A cukier, będzie dostępny??
Za ile?

62


koło od roweru ~koło od roweru (Gość)03.08.2022 12:09

Przecież potrawą regionalną powiatu piotrkowskiego jest hamburger... Po co budować jakieś centrum, kiedy bułkę na hamburgera czy kebaba można kupić praktycznie w każdym sklepie?

72


miodosytnik ~miodosytnik (Gość)03.08.2022 08:34

Super, jeden hucznie otwarty inkubator miodu w Wolborzu, stoi pusty i zapomniany. Sprzęt niszczeje, no ekstra. Wszystko na pokaz.

182


@ndzi ~@ndzi (Gość)03.08.2022 08:21

a po ukończeniu tych warsztatów pójdą do roboty za najniższą krajową

113


nnn. ~nnn. (Gość)03.08.2022 07:50

A na szpital przy Roosevelta nie ma. Proszę jeszcze napisać ile to "cudo" będzie kosztować plus koszty utrzymania. Przy tych cenach pewnie nie mało.

173


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat