Advertisement

Będą utrudnienia na A1

ePiotrkowŁódzkie Środa, 29 czerwca 20223
W związku z koniecznością przeprowadzenia prac gwarancyjnych na autostradzie A1, w środę i czwartek (29 i 30 czerwca) należy spodziewać się utrudnień między węzłami Łódź Południe i Tuszyn.
fot.: GDDKiA fot.: GDDKiA

 

Ekipy remontowe spotkamy:  w środę na jezdni w kierunku Katowic na pasie wolnym między kilometrem 332 i 334, w okolicach węzła Tuszyn. Z kolei w czwartek prace będą kontynuowane  na jezdni w stronę Gdańska od kilometra 329 do 324 również  na pasie wolnym.

 

Takie roboty będą również prowadzone w najbliższy poniedziałek 4 lipca między kilometrem 324 i 321, czyli za zjazdem na Wrocław i Łódź na wysokości miejscowości Romanów.

 

W każdym przypadku prace zaczną się około 9.00 i zakończą w granicach 18.00. Po zakończeniu prac każdego dnia ruch będzie się odbywał bez żadnych ograniczeń – całą szerokością jezdni.

 

W dniach kiedy prowadzone będą prace kierowcy jadący trasą, będą wcześniej informowani za pomocą komunikatów wyświetlanych na tablicach zmiennej treści.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

/? ~/? (Gość)29.06.2022 09:05

już się popsuła?

20


go?ć_maniek ~go?ć_maniek (Gość)29.06.2022 08:57

Autostrada która otwarta jest od niespełna 6 lat wymaga napraw? Podstawowym budulcem chyba był gównolit.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat