Bawili się i pomagali

Region Poniedziałek, 28 sierpnia 20234
W niedzielę w Gorzkowicach odbył się IV piknik profilaktyczny. Tegoroczna edycja była szczególna, gdyż została połączona z akcją charytatywną: "Mamy dla siebie czas" - Gramy dla Wioli. Podczas imprezy zbierano środki na leczenie dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.

Ładuję galerię...

Głównym zadaniem pikniku profilaktycznego jest zachęcenie młodych ludzi do życia bez nałogów. W tym roku oprócz pozyskania bezcennej wiedzy nt. profilaktyki zdrowotnej można było realnie pomóc, przekazując pieniądze na leczenie pani Wioli Matyjaszczyk.

 

Oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, który podziękował wszystkim za organizację pikniku oraz zbiórkę pieniędzy.  

 

Przybyli nie mogli narzekać na nudę. Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji: występy lokalnych artystów, pokaz taneczny i fitness, animacje dla dzieci, pokaz iluzji, przejazdy bryczką i quadem, pokaz ratowniczy oraz policyjny, samochody OSP i fotobudka. Muzycznie atmosferę umilił DJ PETER EVENT. Podczas trwania pikniku można było podziwiać wspaniale zachowane lub odrestaurowane zabytkowe samochody oraz motocykle. 

 

Dla pani Wioli prowadzona jest także zbiórka na portalu siepomaga. Z historią jej walki z chorobą można zapoznać się TUTAJ.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_anna ~go?ć_anna (Gość)29.08.2023 08:37

Oby pokonalą walkę z chorobą. Brawo. Trzymaj się.

40


gian ~gian (Gość)28.08.2023 12:18

Dobra akcja, szczytny cel. Oby wygrała walkę z chorobą.

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat