Advertisement

Barcelona dla Patryka i rak znika - wielki charytatywny festyn już w niedzielę

ePiotrkow Czwartek, 06 października 202225423
Kilkadziesiąt firm, stowarzyszeń, instytucji, organizacji i osób fizyczny zebrało się, aby wspólnie zawalczyć o życie. O życie Patryka Wysmyka, który potrzebuje 2 milionów złotych na specjalistyczne leczenie w klinice w Barcelonie. Już w niedzielę na sulejowskiej Polance wszyscy ludzie dobrego serca zbierają się, aby pomóc nastolatkowi z Piotrkowa.
Fot. Grażyna Wysmyk Fot. Grażyna Wysmyk

W akcję zaangażowało się wiele osób, które chcą pomóc Patrykowi, a w programie jest mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych. 

 

Będzie strefa dla dzieci, występy artystyczne, pokazy samochodów i motocykli, kiermasze książki i ciast oraz wiele innych. 

 

 

Impreza startuje o godzinie 12:00. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w zabawie i zachęcamy do wsparcia Patryka. 

 

Nastoletni piotrkowianin jest już w Barcelonie, gdzie przechodzi kolejne badania i przygotowuje się do zabiegu operacyjnego usunięcia guza. Już w przyszłym tygodniu czeka go konsultacja z lekarzem, podczas której będą ustalane szczegóły w sprawie operacji. 

Cały czas prowadzona jest zbiórka publiczna na portalu siepomaga. W tej chwili na koncie Patryka jest już blisko 500 tys. złotych, ale pieniędzy potrzeba znacznie więcej. 

Okazja do pomocy już w niedzielę. Przyjdź, baw się i pomóż!!!

 


Zainteresował temat?

6

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

polaczek11 ~polaczek11 (Gość)06.10.2022 23:28

My też będziemy, auto może zostawcie na drodze do ośrodka więziennictwa, stamtąd spacerkiem można iść do polanki!!! Do zobaczenia

20


Gonia ~Gonia (Gość)06.10.2022 20:36

Będziemy. Podpowiedzcie gdzie najlepiej zostawić auto, na polanie nie wszyscy się zmieszczą.

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat