Adrian Malicki już strzela

PKS Polonia Piotrków Poniedziałek, 04 lutego 20190
Najskuteczniejszy w rundzie jesiennej zawodnik piotrkowskiej Polonii strzelił wszystkie bramki dla swojego zespołu podczas wygranego 3:1 (3:1) sparingu z KS Paradyż. Mecz odbył się w sobotę.

To był pojedynek liderów piotrkowskiej okręgówki i piotrkowskiej klasy A (gr. I). Poloniści zapewnili sobie zwycięstwo w pierwszej połowie, w drugiej żadna bramka już nie padła.

 

To był już trzeci sparing, rozegrany przez polonistów podczas obecnego okresu przygotowawczego. W pierwszym wysoko przegrali z Widzewem II Łódź - 0:8 (0:3), a w drugim pokonali 6:1 (3:0) Mazovię Tomaszów Mazowiecki. Bramki dla Polonii zdobyli w tym spotkaniu: Adrian Malicki - dwie, a także Dawid Lenarcik, Damian Kugiel, Aleksander Cieślik oraz Dawid Magiera.

9 lutego piotrkowski zespół ma się zmierzyć ze Stalą Niewiadów.

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat