Absolwent piotrkowskiej szkoły muzycznej doceniony na festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej"

Kraj Poniedziałek, 09 sierpnia 202122413
4-8 sierpnia w sopockim Teatrze Atelier odbył się drugi etap konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". Zwycięzcą został Krzysztof Stępień. Jego interpretacja przeboju Osieckiej "Wariatka tańczy" zaśpiewana tylko przy akompaniamencie gitary, została zgodnie uznana za najlepszą przez jury oraz publiczność. Krzysztof Stępień jest absolwentem piotrkowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej i II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.

 

W jury zasiedli dyrektor Teatru Nowego w Poznaniu - Piotr Kruszczyński, dyrektor Teatru Atelier - Andre Ochodlo, a także Katarzyna Figura, Marcin Hycnar oraz kilku dziennikarzy z Trójmiasta. O przyznaniu nagrody decydowało nie tylko jury, ale również publiczność.

 

Drugie miejsce zajęła Julia Mika, z piosenkami "ZOO" oraz "Miasteczko Bełz". Trzecie miejsce jury przyznało Paulinie Talarskiej.


Udział w konkursie mógł wziąć każdy kto ukończył 16 lat. Najmłodsza uczestniczka miała 17 lat. Każdy wykonawca sam wybierał dwie piosenki, które zaprezentuje na scenie przed publicznością.

 

Warto dodać, że w 2011 roku nagrodę w konkursie otrzymał piotrkowianin Marcin Januszkiewicz - aktor i piosenkarz.

 

autor: Julita Sońta


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bjo ~bjo (Gość)19.08.2021 13:38

Gratulacje!

00


drugi ~drugi (Gość)09.08.2021 20:26

Marcin Hycnar to tez dyrektor, naczelny i artystyczny Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi

00


piotrkowianin jeden ~piotrkowianin jeden (Gość)09.08.2021 13:32

No i brawo.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat