28-letni nożownik zatrzymany na gorącym uczynku

PolicjaTomaszów Czwartek, 14 marca 202410
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 28-latka, który ugodził nożem 42-letniego mężczyznę w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Poszkodowany trafił do szpitala, ale po udzielonej pomocy medycznej opuścił tę placówkę. Zatrzymanemu napastnikowi grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
fot.: Google Maps/ To na tym skrzyżowaniu 42-latek został ugodzony nożem przez młodszego mężczyznę fot.: Google Maps/ To na tym skrzyżowaniu 42-latek został ugodzony nożem przez młodszego mężczyznę

Podczas nocnego patrolu tomaszowscy policjanci zauważyli grupę mężczyzn w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego z ul. Grunwaldzką w Tomaszowie. Jeden z nich podejrzanie się zachowywał, co wzbudziło zainteresowanie policji. 

Policjanci natychmiast zareagowali, podejmując interwencję. Szybko okazało się, że pomiędzy grupą mężczyzn doszło do nieporozumienia, w którego trakcie jeden z mężczyzn ugodził dwukrotnie nożem jednego z uczestników konfliktu. Policjanci natychmiast wezwali na miejsce karetkę pogotowia, udzielając jednocześnie pokrzywdzonemu mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej. Zatrzymali również sprawcę, który nożem zranił pokrzywdzonego. Na miejsce skierowane zostały dodatkowe policyjne patrole oraz technik kryminalistyki, by udzielić wsparcia interweniującym policjantom - relacjonuje asp. sztab. Grzegorz Stasiak z KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

Ugodzony nożem 42-letni tomaszowianin został przewieziony karetką pogotowia do szpitala, zaś pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady kryminalistyczne m.in. nóż użyty przez 28-letniego napastnika. Ranny mężczyzna po zaopatrzeniu medycznym nie wymagał dalszej hospitalizacji. 

28-letni nożownik za czyn, którego się dopuścił, usłyszał zarzut naruszenia narządu ciała na czas nie dłuższy niż 7 dni. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności - informuje  asp. sztab. Grzegorz Stasiak.

O dalszym losie nożownika zadecyduje sąd. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ksiądz Adam ~Ksiądz Adam (Gość)14.03.2024 15:43

Ale PiSowska propaganda będzie wmawiać że uchodźcy i ciapaci są największym zagrożeniem dla Polaków a tak na prawdę nie słyszałem aby gdzieś w kraju rozrabiali cudzoziemcy zas o polskich dozownikach to nie ma tygodnia żeby gdzieś głośno nie było.

41


qw ~qw (Gość)14.03.2024 20:47

może pobili się o pracę

30


ciekawska ~ciekawska (Gość)14.03.2024 14:16

Od kiedy 'Polacy', załatwiają na ulicach swoje spory przy użyciu noży, od 2 lat?

30


gian ~gian (Gość)14.03.2024 12:29

Co się dzieje w TM. Ale ta okolica, i wszystko jasne. Ciemni i patolog.

21


Ja ~Ja (Gość)14.03.2024 12:13

Dwa lata za próbę zabójstwa. Piękny kraj.

60


Sprawiedliwość ~Sprawiedliwość (Gość)14.03.2024 11:45

Teraz posiedzi w ciepłej celi za podatki poszkodowanego

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat