Nastrojowe melodie, ponadczasowe szlagiery i wspólne śpiewanie – tak wyglądał piątkowy wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Zespół Przygoda PL zaprezentował koncert „Kawiarnia pod Gramofonem”, zabierając publiczność w muzyczną podróż do czasów przedwojennych.