Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w sobotę wieczorem w kamienicy przy Al. 3 Maja w Piotrkowie Trybunalskim. Ogień pojawił się w piwnicy budynku, a gęsty dym szybko przeniósł się do wyższych kondygnacji. Konieczna była ewakuacja mieszkańców, a kilka osób, w tym dzieci, miało objawy podtrucia dymem.