Mimo wysokiej temperatury mieszkańcy licznie uczestniczyli w wydarzeniu „Magia ziół i szepty natury”, które odbyło się w piątek (26.06.) przy restauracji Meckier w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie zorganizowała Rada Osiedla Krakowskie Przedmieście–Sulejowska, a jego głównym celem było przypomnienie wiedzy o ziołach, naturalnych metodach dbania o zdrowie oraz tradycjach znanych jeszcze naszym babciom i prababciom.