W Łodzi odbyły się zawody Polska Liga Karate Tradycyjnego – I Memoriał Pamięci Witolda Kwiecińskiego oraz Liga Mistrzów Karate Tradycyjnego. Tegoroczna edycja miała wyjątkowy charakter, ponieważ po raz pierwszy została zorganizowana ku pamięci Witolda Kwiecińskiego – wybitnego karateki, reprezentanta Polski i osoby od lat związanej ze środowiskiem karate tradycyjnego.