Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i okolic mogą już korzystać z letniego kompleksu basenów przy ul. Żwirki. W sobotę, 27. czerwca, Ośrodek Sportu i Rekreacji oficjalnie rozpoczął drugi sezon funkcjonowania obiektu. Już w pierwszej godzinie po otwarciu z atrakcji skorzystało ponad 100 osób.