Advertisement

Artykuły do tagu: warsztaty

Piknik europejski z Europe Direct
Piknik europejski z okazji przypadającego 9 maja Dnia Europy zorganizował piotrkowski punkt Europe Direct.
Florystyczne warsztaty w Woli Krzysztoporskiej
Za sprawą warsztatów florystycznych do Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej zawitała wiosna. Udział w zajęciach wzięły przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich.
7 marca w Komendzie Miejskiej Policji z okazji Dnia Kobiet odbyły się warsztaty pn. „Bądźmy bezpieczne”. Na uczestniczki czekało wiele atrakcji, a także wiele informacji dotyczących ich bezpieczeństwa.
Poznali świat
W piotrkowskiej siedzibie Gigantów Programowania trwają zajęcia, w ramach których dzieci i młodzież mogą poznać tajniki tworzenia gier, którymi w przeszłości zachwycali się zapewne niektórzy z ich rodziców. Oprócz popularnych starych tytułów, sięgają jednak i po te aktualne. Tym samym uczą się przez zabawę.
Ferie z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury
Oferta jest skierowana do dzieci i młodzieży z Piotrkowa Trybunalskiego w wieku 7-14 lat. Placówka zaprasza na bezpłatne warsztaty artystyczne.
ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW W NIEPUBLICZNYM PRZEDSZKOLU  „SZKRABUŚ”
W dniach 12-15 grudnia w Niepublicznym Przedszkolu „SZKRABUŚ” w Piotrkowie Trybunalskim
odbyły się warsztaty świąteczne dedykowane dzieciom i ich rodzicom.
Św. Mikołaj zawitał do Wolborza
Wiele atrakcji czekało na tych, którzy w weekend odwiedzili Biały Dworek w Wolborzu, świętujący jubileusz 10-lecia istnienia. Wśród pachnących świerków i zapachu przygotowanych potraw można było poczuć magię zbliżających się Świąt.
Seniorzy pod okiem młodzieży
14 listopada obchodzony będzie Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowane zostały warsztaty komputerowe dla najstarszej grupy wiekowej.
Wyjątkowe warsztaty w Focus Mall
Warsztaty z sadzenia skrzydłokwiatów w kokedamach trwają dzisiaj w Focus Mall w Piotrkowie. Stoisko jest ustawione na placu głównym w pobliżu sklepu H&M.
Rycerski Dzień Chłopaka
Z okazji Dnia Chłopaka dzielni młodzieńcy z Prywatnego Przedszkola Magdaleny Jakubiak udali się z wizytą na Zamek Królewski w Piotrkowie. Tam uczestniczyli w warsztatach rycerskich pod czujnym okiem Mistrza Piotrkowskiego Bractwa Rycerskiego – Piotra Gajdy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat