Advertisement

Artykuły do tagu: program

W jaki sposób QRmaint System CMMS wspiera działy utrzymania ruchu? 10 przykładów
QRmaint System CMMS (ang. Computerized Maintenance Management System) to zaawansowane oprogramowanie stworzone z myślą o efektywnym zarządzaniu utrzymaniem ruchu w przemyśle. System CMMS jest platformą, która umożliwia komunikację pomiędzy działem produkcji a utrzymaniem ruchu. Ułatwia gromadzenie, analizowanie i zarządzanie danymi związanymi z konserwacją sprzętu i maszyn. W poniższym artykule omówimy, w jaki sposób QRmaint System CMMS wspiera działy utrzymania ruchu, przedstawiając 10 konkretnych przykładów jego zastosowania.
Trwa kolejna odsłona bezpłatnych warsztatów
Rozpoczęła się już 13. odsłona warsztatów "Koduj z Gigantami". Wykwalifikowani specjaliści od programowania zapoznają dzieci ze światem sztucznej inteligencji. Bezpłatne zajęcia potrwają do niedzieli. Organizatorzy przygotowali dodatkowe bezpłatne warsztaty w najbliższy czwartek (14.09).
Piotrkowianin bohaterem programu TVN-u
Do Piotrkowa zawitała Dorota Szelągowska ze swoimi totalnymi remontami. Gwiazda TVN-u wspólnie ze swoją ekipą wyremontowała mieszkanie pana Jakuba, nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 8.
Poznaj sztuczną inteligencję podczas warsztatów Koduj z Gigantami
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja bezpłatnych warsztatów "Koduj z Gigantami", które już po raz trzynasty wprowadzą dzieci i młodzież w świat programowania. Warsztaty odbędą się w najbliższy weekend (9-10 września) w Piotrkowie przy ulicy Narutowicza 18A/7.
Co z ofertami dla bezrobotnych w powiecie piotrkowskim?
Jak aktualnie wygląda kwestia ofert pracy w powiecie piotrkowskim? Co z bezrobociem i na jakie wsparcie mogą liczyć osoby szukające zatrudnienia? - na te pytania odpowiedziała Dorota Cudzich, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.
Powstaną nowe hale sportowe. Nie tylko w Piotrkowie
Nowe hale sportowe powstaną w naszym regionie. Aż sześć takich obiektów zostanie wybudowanych dzięki dofinansowaniu z Programu Olimpia, realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Jedna z nich powstanie w Piotrkowie, a kolejne w gminach powiatu.
Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Piotrkowa
Od 9 do 11 czerwca w Piotrkowie odbędą się w tym roku Dni Miasta. Scena główna będzie zlokalizowana na placu Niepodległości. Oprócz samych koncertów zaplanowano także inne atrakcje.
Nabór wniosków o udzielenie dotacji przedłużony
Do 7 kwietnia przedłużono nabór wniosków w ramach programu dotacji na wymianę tzw. kopciuchów w gminie Wola Krzysztoporska. Samorząd przeznaczył w budżecie na ten cel 300 tysięcy złotych.
Dlaczego warto wdrażać płatności bezgotówkowe?
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przedsiębiorcy ewidencjonujący sprzedaż za pomocą kas fiskalnych mają obowiązek zapewnić swoim klientom płatności bezgotówkowe. Warto jednak pamiętać, że ich wprowadzenie to nie tylko sposób na uniknięcie kary, ale też niemałe korzyści dla samego przedsiębiorstwa. Sprawdź, dlaczego warto się na nie zdecydować i jak wybrać terminal płatniczy odpowiedni dla Twojej branży.
Poznali świat
W piotrkowskiej siedzibie Gigantów Programowania trwają zajęcia, w ramach których dzieci i młodzież mogą poznać tajniki tworzenia gier, którymi w przeszłości zachwycali się zapewne niektórzy z ich rodziców. Oprócz popularnych starych tytułów, sięgają jednak i po te aktualne. Tym samym uczą się przez zabawę.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat