Artykuły do tagu: strażacki

Kolejna jednostka z powiatu z nowym samochodem strażackim
Do jednostki OSP w Przygłowie trafił fabrycznie nowy średni samochód ratowniczo – gaśniczy, który z wielką ekscytacją powitali strażacy, członkowie Młodzieżowej i Dziecięcej Drużyny Pożarniczej, przedstawiciele lokalnych władz oraz okoliczni mieszkańcy.
Nowy wóz już w OSP Krężna [ZDJĘCIA]
Nowa, piękna maszyna i owacyjne przyjęcie. Ochotnicza Straż Pożarna w Krężnej wzbogaciła się o średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Powitaniu samochodu towarzyszył piknik pod nazwą „Współpraca się opłaca”.
Rywalizowały drużyny strażackie [ZDJĘCIA]
24 drużyny strażackie wzięły udział w dwunastej edycji Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Tym razem rywalizację zorganizowano w Ręcznie.
Parada pojazdów strażackich w Aleksandrowie
Już w najbliższą niedzielę (13.08.2023) na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Aleksandrowie odbędzie się piknik strażacki. Przybyli na tę imprezę będą mieli okazję m.in. zobaczyć przejazd samochodów strażackich.
6. edycja Strażackiego 9,98 za nami! [ZDJĘCIA]
Na terenie Leśnictwa Meszcze odbyła się już VI edycja Strażackiego 9,98. W rywalizacji na dystansie niespełna 10 km udział wzięli rowerzyści, biegacze oraz osoby maszerujące z kijkami (nordic-walking). Wszystko to w szczytnym celu. W tym roku organizatorzy zbierali pieniądze dla Maćka Candry, który zmaga się ze stwardnieniem zanikowym bocznym.
"Czesio" - tak będzie nazywał się nowy wóz strażacki, z którego korzystać będą druhowie z Ochotniczej Strazy Pożarnej w Srocku. W sobotę odbyło się oficjalne przekazanie samochodu.
OSP Parzniewice z nowym wozem strażackim [ZDJĘCIA]
Ochotnicza Straż Pożarna w Parzniewicach ma nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Strażacy i mieszkańcy Parzniewic zgotowali mu owacyjne przyjęcie, a wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek uroczyście przekazał druhom kluczyki do nowego pojazdu.
Strażackie 9,98 w Moszczenicy - jeszcze więcej zdjęć!
Piękna pogoda, rodzinna atmosfera i ponad pół tysiąca osób na starcie. Strażackie 9,98 po raz kolejny zgromadziło tłumy w moszczenickim lesie. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego sportowo-charytatywnego wydarzenia.
5. edycja Strażackiego 9,98 już za nami
500 osób wzięło udział w kolejnej edycji sportowej imprezy Strażackie 9,98. Uczestnicy mogli pokonać dystans niespełna 10 kilometrów jadąc na rowerze, biegnąc lub maszerując z kijkami nordic walking.
Nowy samochód strażacki dla OSP Bęczkowice
Nowy samochód strażacki trafił do jednostki OSP Bęczkowice. Auto przekazano w użyczenie druhom w Komendzie Miejskiej PSP.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat