Artykuły do tagu: wóz

Nowy radiowóz dla komisariatu w Grabicy
Z nowego, nieoznakowanego radiowozu mogą już korzystać policjanci z komisariatu w Grabicy. W czwartek kluczki do nowego samochodu odebrał komendant komisariatu.
Nowy wóz dla OSP w Czarnocinie
W Woli Kutowej, w nowo wyremontowanym budynku OSP, odbył się Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czarnocinie. Uczestniczyli w nim delegaci ze wszystkich 11 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy.
Kolejny sprzęt dla strażaków z Czarnocina
Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy trafi już niedługo do Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnocinie, a to nie koniec dobrych wiadomości dla jednostek OSP z tej gminy.
Dariusz Klimczak nadal liderem PSL w Łódzkiem
W minioną sobotę odbyły się wybory władz Polskiego Stronnictwa Ludowego w województwie łódzkim. Prezesem partii w naszym regionie ponownie został wybrany Dariusz Klimczak. Na posła PSL zagłosowało 86% delegatów.
Nowela tzw. ustawy śmieciowej z podpisem prezydenta
Andrzej Duda podpisał nowelę ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy – Prawo ochrony środowiska oraz ustawy o odpadach - podała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP. Nowela ustanawia m.in. maksymalną opłatę śmieciową przy naliczaniu jej w oparciu o zużycie wody.
Jak wybrać dobrego i taniego paleciaka elektrycznego?
O tym, że paleciak elektryczny to wspaniały pomocnik w każdym magazynie, chyba nie musimy mówić – w końcu jesteś tu nie bez powodu. Jednak wybór dostępnych modeli może przytłoczyć i zdezorientować przyszłego właściciela. Czym się kierować przy zakupie? Nowe modele oferują wiele dodatkowych funkcji, ale wszystkie wyglądają bardzo podobnie. A gdy fundusze są ograniczone, dochodzą (całkiem słuszne) obawy o jakość. Łatwo wpakować się na minę w ładnym opakowaniu. Jaki powinien być paleciak elektryczny, który nie zrujnuje firmy, ale będzie służyć długo i niezawodnie?
7 pytań o...wózki widłowe wysokiego składowania
W dzisiejszym tekście przyjrzymy się nieco bliżej urządzeniom, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie magazynów - czyli wózkom widłowym wysokiego składowania. Odpowiemy na 7 pytań, które najczęściej pojawiają się w kontekście tych urządzeń - ich budowy, zastosowania czy ceny. Jesteście ciekawi? Zapraszamy do lektury!
Najmłodsi mogli poczuć się jak policjant, strażak lub ratownik medyczny
Ja w służbach ratunkowych - pod takim hasłem odbywał się piknik na Dzień Dziecka przy siedzibie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego. Podczas imprezy dzieci miały okazję poznać pracę policjanta, strażaka czy ratownika medycznego, a także dowiedzieć się jak bezpiecznie spędzić wakacje.
Dzień Dziecka ze służbami ratunkowymi i konkurs plastyczny
"Ja w służbach ratunkowych" to hasło pod jakim odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka z udziałem piotrkowskiej policji, straży pożarnej oraz ratowników medycznych. Odbędzie się on 1 czerwca na parkingu za budynkiem przychodni specjalistycznych Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie. Organizatorzy już dziś zapraszają na wydarzenie oraz do udziału w konkursie plastycznym
Miasto dowiezie potrzebujących do punktów szczepień
Łącznie 84 osoby zgłosiły miastu potrzebę dowiezienia na szczepienie. Spośród nich już 68 skorzystało z transportu, do którego uprawnione są osoby mające trudność w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień ze względu na wiek lub niepełnosprawność.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat