Artykuły do tagu: samochód

Piotrków będzie miał elektryczną flotę?
Zakup dwóch elektrycznych samochodów oraz instalacja dwóch stacji ładowania - to kolejne plany miejskich urzędników na inwestycje w ekologiczne środki transportu. Magistrat stara się o pozyskanie dofinansowania.
OSP Majków Mały z nowym pojazdem
Nowy samochód zyskała jednostka OSP Majków Mały. Druhowie otrzymali pojazd dzięki finansowemu wsparciu Samorządu Gminy Grabica.
Pożar samochodu na drodze do Świątnik
1 stycznia w nocy doszło do pożaru samochodu osobowego na drodze do Świątnik w gminie Wolbórz. Na miejscu pracowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wolborzu oraz PSP w Piotrkowie.
Co źle wpływa na wycieraczki samochodowe? Kiedy należy je wymienić?
Wycieraczki – tak jak wiele innych elementów wyposażenia samochodu – po pewnym czasie użytkowania ulegają zużyciu i wymagają wymiany na nowe. Będąc kierowcą, warto wiedzieć, co źle wpływa na stan naszych wycieraczek, jak temu zaradzić i w jaki sposób rozpoznać, że nadszedł czas na zakup nowych piór.
Leasing samochodu dla nowej firmy – możliwości i korzyści
Leasing samochodu dla nowo powstałej działalności gospodarczej to doskonała alternatywa dla jego zakupu, która ma wiele zalet. Poznaj wszystkie możliwości oraz korzyści, jakie płyną z tej formy finansowania pojazdu!
Czy warto sprzedać samochód w skupie aut?
Każdy zmotoryzowany Polak przynajmniej raz w życiu staje przed problemem – co zrobić ze swoim wysłużonym i używanym samochodem. Odpowiedź wydaje się być bardzo prosta – sprzedać! Sprawa jednak nieco komplikuje się, jeśli nasz pojazd nie jest w idealnym stanie technicznym, a przebieg może odstraszyć potencjalnych Klientów. W takiej sytuacji warto postawić na skup aut. Jak sprzedać samochód w takim skupie i czego możemy się spodziewać? O tym w poniższym artykule.
Miasto Kotów walczy o Zwierzakobusa
Piotrkowska Fundacja Miasto Kotów ma szansę na wygranie ZWIERZAKOBUSA. To specjalistyczny pojazd do przewozu zwierząt. Przedstawiciele fundacji proszą o wsparcie w konkursie ogłoszonym przez platformę ratujemyzwierzaki.pl. Laureatami zostanie pięć fundacji, które zbiorą największa liczbę głosów.
Idzie zima zła, czyli przygotowanie auta na śnieg i niskie temperatury!
Mroźne poranki przypominają, że już teraz warto pomyśleć o przygotowaniu samochodu na zimowe warunki!
Tragedia na torach. Nie żyje kierowca transportera
Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałkowe (18.10.2021) przedpołudnie w Cekanowie (pow. tomaszowski). Pociąg uderzył na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w dostawczego volkswagena. Kierowcy samochodu nie udało się uratować.
Ubezpieczenie OC- kiedy jest opcją, a kiedy obowiązkiem?
Życie bywa nieprzewidywalne. Nie wszystko, co się nam wydarza, jest od nas zależne. Tak naprawdę, na wiele sytuacji nie mamy żadnego wpływu, one jednak mają znaczący wpływ na nasze życie, czy na funkcjonowanie naszej firmy. Na szczęście, od takich wypadków możemy się uchronić, wykupując ubezpieczenie. Dlaczego warto je wykupić i kiedy jest ono obowiązkowe, a kiedy możemy zdecydować się na nie w pełni dobrowolnie? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat