Advertisement

Artykuły do tagu: Kradzież

Ukradła towar i skopała ekspedientki
Do 10 lat więzienia grozi 39-letniej piotrkowiance, która ukradła towar z marketowych półek, a złapana przez pracownice sklepu, zaczęła je kopać i grozić im. Kobieta usłyszała już prokuratorskie zarzuty
Policjanci zatrzymując dwóch złodziei, dotarli do trzeciego
Piotrkowscy wywiadowcy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej ukradli rower z klatki bloku mieszkalnego w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas przeszukania u jednego z nich funkcjonariusze odnaleźli też sprawcę kradzieży odzieży z galerii handlowej. Zatrzymanym mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Złodzieje metalu w rękach policji
Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 35 i 37 lat, odpowiedzialnych za włamania, kradzieże i usiłowanie kradzieży elementów metalowych o łącznej wartości ponad 50 000 złotych do jakich doszło od września do listopada 2022 roku na terenie powiatu tomaszowskiego i opoczyńskiego.
Złodzieje grasują na osiedlu Sulejowska
Do dwóch włamań do domów doszło w listopadzie na osiedlu Sulejowska. Policjanci potwierdzają, że otrzymali zgłoszenia dotyczące kradzieży w domach przy ul. Bawełnianej i Różanej.
18.11.2022 12:14
Kradli perfumy i kurtki
Piotrkowscy policjanci zatrzymali parę podejrzaną o kradzieże sklepowe. Łupem 21-letniej kobiety i 30-letniego mężczyzny padły perfumy oraz odzież. Para usłyszała już zarzuty. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Kradli paczki, mogą trafić... do
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 31-latka oraz 28-latkę, którzy na terenie magazynów kradli paczki. Mężczyzna wspólnie ze swoją kompanką łącznie ukradli towar o wartości blisko tysiąca złotych. Oboje usłyszeli już zarzuty.
Ukradł Mausera z działki
Tomaszowscy policjanci zatrzymali na terenie Radomia 49-letniego sprawcę kradzieży. Przestępstw dopuścił się w lipcu 2022 roku z terenu ogródków działkowych w Tomaszowie Mazowieckim. Funkcjonariusze odzyskali również replikę karabinu Mauser, który padł jego łupem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, za które grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności
Sprawcy kradzieży w galerii handlowej zatrzymani
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 38-latka oraz 41-latkę, którzy kradli w galerii handlowej w Piotrkowie. Jak się okazało to nie był ich pierwszy występek. Oboje usłyszeli już zarzuty, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Pamiętajcie o bezpieczeństwie podczas wizyt na cmentarzach
Druga połowa października to czas, kiedy odwiedzamy nekropolie i porządkujemy groby naszych bliskich. Wracając myślami do wspomnień o zmarłych, niestety często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. Pamiętajmy, że w tym okresie może dochodzić na cmentarzach do większej liczby kradzieży.
21-latek wyłudził prawie 200 tys. zł
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 21-latka, który podszywając się pod właściciela firmy oferował towar, który nigdy nie trafiał do kupujących. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Wobec 21-latka sąd, na wniosek prokuratora zastosował trzymiesięczny areszt.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat