Advertisement

Artykuły do tagu: telefon

Najlepsze telefony do aplikacji randkowych w Dubaju: Łącz się z łatwością i stylem
W tętniącym życiem kosmopolitycznym mieście Dubaj, gdzie technologia i innowacje kwitną, posiadanie smartfona oferującego płynną łączność i doskonałe wrażenia użytkownika jest niezbędne, zwłaszcza jeśli chodzi o aplikacje randkowe. Z mnóstwem opcji dostępnych na rynku, wybór idealnego telefonu do randek może być przytłaczający. Aby uprościć wyszukiwanie, przygotowaliśmy listę najlepszych telefonów do aplikacji randkowych w Dubaju. Urządzenia te oferują najnowocześniejsze funkcje, oszałamiające wzornictwo i niezawodną wydajność, zapewniając łączność i trwałe wrażenie podczas poruszania się po ekscytującym świecie randek online.
Seniorki wykiwały oszustów
Tylko jednego dnia policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego otrzymali trzy zgłoszenia o próbie oszustwa przez telefon. Na szczęście w każdym z tych przypadków czujne seniorki nie dały się nabrać. Zamiast oddać naciągaczom oszczędności, skontaktowały się z funkcjonariuszami.
Jak dobrać ładowarkę do telefonu i smartwatcha?
Zasilacz powinien być odpowiednio dopasowany do sprzętu, który ma ładować. Jaka ładowarka do smartwatcha lub smartfona najlepiej spełni swoje zadanie? Czy ładowarka indukcyjna lub sieciowa pasuje do każdego telefonu/zegarka? Jaka moc ładowarki do telefonu jest właściwa i czy technologie szybkiego ładowania zawsze są potrzebne? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze zasilacza do smartfona lub smartwatcha.
28-latek z zarzutami kradzieży
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 28-latka, który ukradł telefon koledze. Jak się okazało, podczas wspólnego spożywania alkoholu, wyjął urządzenie z kieszeni kompana od kieliszka. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży.
Wymiana uszkodzonego wyświetlacza w iPadzie lub iPhonie - kiedy należy ją przeprowadzić?
Korzystanie z tabletów i smartfonów to obecnie nasza codzienność - wielu rzeczy nie jesteśmy po prostu w stanie zrealizować bez udziału tych urządzeń. Niezależnie od tego, czy wykorzystujemy sprzęt do pracy, czy na własny użytek, czasem może zdarzyć się, że w wyniku upadku lub innego zdarzenia uszkodzimy ich wyświetlacz. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy wymiana ekranu w urządzeniach Apple jest opłacalna? Dlaczego warto dokonać jej jak najszybciej?
Nowe numery telefonów do szpitala
Przedstawiciele Samorządowego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim poinformowali o zmianie numerów telefonów do szpitala przy ul. Roosevelta. Kontakt do poszczególnych oddziałów znajdziecie w tym tekście.
Burzliwe spotkanie w sprawie masztu
Do spotkania mieszkańców Piotrkowa z przedstawicielami spółki P4 doszło w środę popołudniu w jednej z piotrkowskich podstawówek. Przedstawiciele sieci Play prezentowali informacje na temat realizowanej inwestycji przy ul. Dzieci Polskich 8. Chodzi o budowę masztu telekomunikacyjnego, która wzbudziła wiele kontrowersji.
Maszty powstaną mimo sprzeciwu miasta i mieszkańców
Przy ul. Dzieci Polskich oraz na terenie osiedla Wierzeje w Piotrkowie staną ponad 40-metrowe maszty antenowe, na których szczycie umieszczone będą urządzenia jednej z telefonii komórkowych. Sprawa budzi duże kontrowersje. Okoliczni mieszkańcy podkreślają, że nic nie wiedzieli o takiej inwestycji. Okazuje się, że miasto próbowało tę budowę zablokować, ale wojewoda łódzki uchylił sprzeciwy władz miasta w sprawie masztów.
Odzyskiwanie skasowanych smsów oraz zdjęć Android za darmo
Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek skasować przez przypadek konwersacje sms, którą chciałeś zachować ? Po usunięciu skasowanej wiadomości nic już nie da się zrobić, ale czy na pewno ?
Problemy z dodzwonieniem się do rejestracji Poradni Specjalistycznych Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie zgłaszają nasi czytelnicy. Ich zdaniem, wielokrotne próby połączenia się z rejestracją, kończyły się niepowodzeniem.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat