Advertisement

Artykuły do tagu: telefon

Wymiana uszkodzonego wyświetlacza w iPadzie lub iPhonie - kiedy należy ją przeprowadzić?
Korzystanie z tabletów i smartfonów to obecnie nasza codzienność - wielu rzeczy nie jesteśmy po prostu w stanie zrealizować bez udziału tych urządzeń. Niezależnie od tego, czy wykorzystujemy sprzęt do pracy, czy na własny użytek, czasem może zdarzyć się, że w wyniku upadku lub innego zdarzenia uszkodzimy ich wyświetlacz. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy wymiana ekranu w urządzeniach Apple jest opłacalna? Dlaczego warto dokonać jej jak najszybciej?
Nowe numery telefonów do szpitala
Przedstawiciele Samorządowego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim poinformowali o zmianie numerów telefonów do szpitala przy ul. Roosevelta. Kontakt do poszczególnych oddziałów znajdziecie w tym tekście.
Burzliwe spotkanie w sprawie masztu
Do spotkania mieszkańców Piotrkowa z przedstawicielami spółki P4 doszło w środę popołudniu w jednej z piotrkowskich podstawówek. Przedstawiciele sieci Play prezentowali informacje na temat realizowanej inwestycji przy ul. Dzieci Polskich 8. Chodzi o budowę masztu telekomunikacyjnego, która wzbudziła wiele kontrowersji.
Maszty powstaną mimo sprzeciwu miasta i mieszkańców
Przy ul. Dzieci Polskich oraz na terenie osiedla Wierzeje w Piotrkowie staną ponad 40-metrowe maszty antenowe, na których szczycie umieszczone będą urządzenia jednej z telefonii komórkowych. Sprawa budzi duże kontrowersje. Okoliczni mieszkańcy podkreślają, że nic nie wiedzieli o takiej inwestycji. Okazuje się, że miasto próbowało tę budowę zablokować, ale wojewoda łódzki uchylił sprzeciwy władz miasta w sprawie masztów.
Odzyskiwanie skasowanych smsów oraz zdjęć Android za darmo
Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek skasować przez przypadek konwersacje sms, którą chciałeś zachować ? Po usunięciu skasowanej wiadomości nic już nie da się zrobić, ale czy na pewno ?
Problemy z dodzwonieniem się do rejestracji Poradni Specjalistycznych Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie zgłaszają nasi czytelnicy. Ich zdaniem, wielokrotne próby połączenia się z rejestracją, kończyły się niepowodzeniem.
29.08.2022 14:15
Zamiast pomóc, ukradł
Podczas robienia zakupów kobiecie upadł telefon. Mężczyzna, który widział upadający smartfon, postanowił nie informować o tym właścicielki. Zakrył telefon wózkiem, a następnie zabrał i wyszedł ze sklepu.
Jak mieć kilka numerów w Orange Flex?
Chcesz mieć możliwość kontrolowania wydatków kilkorga członków rodziny bądź współpracowników? W takim razie Orange Flex to oferta idealna dla Ciebie. Dzięki Strefie Kart SIM w aplikacji możesz dodać aż 5 dodatkowych numerów i w prosty sposób nimi zarządzać, w tym zmieniać pakiety.
Ciągnikiem na podwójnym gazie
Czy jeden telefon mógł uratować komuś życie? Z pewnością. Właśnie takie połączenie i informacja o pijanym kierowcy pozwoliła policjantom wyeliminować duże niebezpieczeństwo na drodze. Tym razem kierujący na podwójnym gazie wsiadł nie w samochód, a rolniczy ciągnik.
Czy cienkie etui na telefon jest funkcjonalne?
Telefon towarzyszy nam praktycznie każdego dnia, dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo, kupując funkcjonalne etui. Nowe ultrasmukłe smartfony aż krzyczą swoim eleganckim designem, więc szkoda ukrywać je w masywnych obudowach. Na rynku mamy dostęp do wielu wariantów pokrowców, w tym cienkich, które nie zwiększają rozmiaru urządzenia. Czy warto inwestować w taki typ obudowy?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat