Advertisement

Artykuły do tagu: Wóz

Nowy wóz już służy [ZDJĘCIA]
Jednostka KSRG OSP w Parzniewicach ma nowy, doskonale wyposażony wóz ratowniczo-gaśniczy. Jego oficjalne przekazanie do użytkowania odbyło się w niedzielę , a świętowali nie tylko strażacy, ale i mieszkańcy okolic.
Ochotnicy z Krzepczowa mają nowy wóz
Nowy wóz strażacki otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna z Krzepczowa w gminie Grabica. Pojazd wart jest ponad milion złotych.
Groźne zdarzenie drogowe z udziałem radiowozu
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielne (07.05.2023) popołudnie na ul. Sulejowskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Radiowóz zderzył się tam z osobowym oplem vectrą. Na miejscu przez pewien czas tworzyły się spore korki, a ulica była chwilowo nieprzejezdna.
"Czesio" - tak będzie nazywał się nowy wóz strażacki, z którego korzystać będą druhowie z Ochotniczej Strazy Pożarnej w Srocku. W sobotę odbyło się oficjalne przekazanie samochodu.
Strażacy z Kurnędza mają nowy wóz
Przekazanie nowego wozu ratowniczo-gaśniczego odbyło się w sobotę w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurnędzu.
OSP Parzniewice z nowym wozem strażackim [ZDJĘCIA]
Ochotnicza Straż Pożarna w Parzniewicach ma nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Strażacy i mieszkańcy Parzniewic zgotowali mu owacyjne przyjęcie, a wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek uroczyście przekazał druhom kluczyki do nowego pojazdu.
Są pierwsze informacje w sprawie nowej stawki za śmieci
Czy obędzie się bez chociaż jednej podwyżki opłat w najbliższych miesiącach? Piotrkowscy urzędnicy zapowiadają, że najprawdopodobniej uda się utrzymać obecną stawkę za śmieci przez dwa kolejne lata.
Nowy podnośnik dla strażaków z Moszczenicy
Strażacy ochotnicy na co dzień stacjonujący przy ul. Piotrkowskiej w Moszczenicy zyskali nowy sprzęt. To podnośnik koszowy SH30 Volvo.
Dofinansowanie na samochód bojowy powędruje do OSP w Parzniewicach
To 50% kosztu pojazdu. Resztę potrzebnych środków dołoży gmina Wola Krzysztoporska.
Z OSP Krzyżanów na Ukrainę
Samochód gaśniczy z jednostki OSP Krzyżanów (gmina Wola Krzysztoporska) pojechał na Ukrainę w ramach wsparcia tamtejszych strażaków. W konwoju wozów pożarniczych z terenu województwa łódzkiego wyjechało łącznie 8 samochodów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat