Advertisement

Artykuły do tagu: wóz strażacki

"Czesio" - tak będzie nazywał się nowy wóz strażacki, z którego korzystać będą druhowie z Ochotniczej Strazy Pożarnej w Srocku. W sobotę odbyło się oficjalne przekazanie samochodu.
OSP Parzniewice z nowym wozem strażackim [ZDJĘCIA]
Ochotnicza Straż Pożarna w Parzniewicach ma nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Strażacy i mieszkańcy Parzniewic zgotowali mu owacyjne przyjęcie, a wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek uroczyście przekazał druhom kluczyki do nowego pojazdu.
Z OSP Krzyżanów na Ukrainę
Samochód gaśniczy z jednostki OSP Krzyżanów (gmina Wola Krzysztoporska) pojechał na Ukrainę w ramach wsparcia tamtejszych strażaków. W konwoju wozów pożarniczych z terenu województwa łódzkiego wyjechało łącznie 8 samochodów.
Nowy wóz dla OSP w Czarnocinie
W Woli Kutowej, w nowo wyremontowanym budynku OSP, odbył się Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czarnocinie. Uczestniczyli w nim delegaci ze wszystkich 11 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy.
Dłuższa sikawka piotrkowskich strażaków (GALERIA)
Strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie mają nowy wóz. To pojazd z drabiną, która może sięgnąć wyżej niż poprzednia - nawet do 11 piętra wieżowca, co oznacza, że "sikawka" też będzie odpowiednio dłuższa. W środę (24.02) wóz dotarł do Piotrkowa, a dzień później przeszkolenie z jego obsługi przeszła załoga.
W Bieżywodach mają nowy wóz strażacki
Jednostka OSP Bieżywody w gminie Czarnocin wzbogaciła się o nowy lekki samochód strażacki. Citroen jumper został kupiony dzięki pieniądzom budżetu z gminy Czarnocin, funduszowi sołeckiemu za rok 2019 oraz wkładowi własnemu strażaków.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat