Advertisement

Artykuły do tagu: piknik

Uwaga! Europejski piknik przełożony
Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne i padający deszcz przełożony został piknik europejski, który w sobotnie popołudnie miał się odbyć na placu Pofranciszkańskim.
Lubień zaprasza na święto pieczonego ziemniaka
Parafialne Święto Pieczonego Ziemniaka odbędzie się w sobotę (10.09.2022) w Lubieniu (gm. Rozprza). To już czwarta edycja tej zainicjowanej przez mieszkańców imprezy. Wśród atrakcji znajdą się m.in. loteria fantowa, pokaz zabytkowych samochodów, czy impreza taneczna.
Europejski piknik już w sobotę
W najbliższa sobotę w Piotrkowie odbędzie się piknik europejski. Imprezę zaplanowano na placu przed piotrkowską Mediateką 800-lecia.
Piknik
Na ulicy Słowackiego oraz w parku Jana Pawła II odbył się piknik rodzinny "Pożegnanie lata z radiem Strefa FM". Dla całych rodzin czekało mnóstwo atrakcji, a od godz. 17:00 zabawa przeniosła się do amfiteatru.
OAZA zaprosiła na piknik
W sobotę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym OAZA odbył się piknik rodzin z okazji Dnia Działkowca. Do udział w nim zaproszono także dzieci z Ukrainy, które do Polski musiały przyjechać w związku z trwającą w ich ojczyźnie wojną.
Kolorowo w Parku Poniatowskiego (ZDJĘCIA)
A to za sprawą pikniku dla rodzin zastępczych. Były zabawy z animatorką, zawody sportowe oraz tańce przy muzyce.
Profilaktyczny piknik w Czarnocinie
"Rodzinnie, zdrowo i bezpiecznie" - pod taki hasłem w Czarnocinie odbędzie się piknik rodzinny poświęcony profilaktyce. Organizatorami wydarzenia są sołtysi i rady sołeckie miejscowości Czarnocin.
Piknik w Leśnej Osadzie Edukacyjnej (ZDJĘCIA)
Rodzinne spotkanie przy ognisku połączone z gawędą na temat życia i zwyczajów wilków - taką formę spędzenia wolnego czasu w niedzielę (14.08) zaproponowali mieszkańcom regionu leśnicy z Nadleśnictwa Piotrków. Było zwiedzanie Osady i wspólne ognisko.
MON oraz Wojsko Polskie organizują kilkadziesiąt pikników wojskowych w ramach centralnych obchodów Święta Wojska Polskiego oraz 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej; pikniki odbędą się w każdym województwie w dniach 13-15 sierpnia - informuje MON.
Piknik strażacki w Lubiaszowie
Tradycyjnie na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubiaszowie w gminie Wolbórz odbył się strażacki piknik.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat