Artykuły do tagu: konserwacja

Gdzie i jak najlepiej przechowywać opony?
Opony odgrywają kluczową rolę w bezpieczeństwie na drodze i wydajności pojazdu. Właściwe przechowywanie opon to nie tylko kwestia utrzymania ich jakości, ale także zagwarantowanie naszego bezpieczeństwa podczas jazdy. W tym artykule przedstawimy wskazówki dotyczące przechowywania opon, uwzględniając optymalne warunki oraz miejsce ich przechowywania.
Mury obronne odzyskają dawną świetność
Wystartowała rewitalizacja murów obronnych znajdujących się przy placu Niepodległości. Prace mają być dopełnieniem zakończonej niedawno modernizacji pl. Niepodległości, których częścią było zamontowanie iluminacji podświetlającej historyczną fortyfikację
Renowacja i konserwacja posadzek przemysłowych
Posadzki przemysłowe są eksploatowane w najbardziej wymagających warunkach pracy i narażone na liczne uszkodzenia – uszkodzenia mechaniczne, zanieczyszczenia, reakcje chemiczne.
Rower coraz popularniejszy wśród piotrkowian. Jak dobrze rozpocząć sezon?
Jazda na rowerze to doskonała forma spędzania wolnego czasu, ale także świetny środek transportu. Dodatkową popularność wśród piotrkowian zyskała w trakcie pandemii, kiedy była jedną z niewielu dostępnych form aktywności fizycznej. Wraz z powrotem dobrej pogody startuje kolejny sezon rowerowy. "Jak wybrać właściwy jednoślad?" oraz "Jak przygotować już posiadany?" to pytania z jakimi zwróciliśmy się do Adriana Mogiły, właściciela jednego z piotrkowskich sklepów rowerowych.
Fałszywy inkasent zbierał opłaty na konserwację domofonów
Pobierał od mieszkańców opłatę na konserwację domofonów, jednak czujni sąsiedzi nie dali się oszukać. 47-latek, który wprowadzał w błąd mieszkańców jednego z tomaszowskich bloków, został zatrzymany przez policję. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.
Ponad 300 tys. dla piotrkowskich parafii
Prezydent Piotrkowa podzielił pieniądze na konserwację zabytków sakralnych w mieście. W puli było 310 tys. zł, które trafią do 8 piotrkowskich parafii.
Prace porządkowe przy cmentarzu żydowskim
Na cmentarzu żydowskim w Piotrkowie trwają prace porządkowe. W planach między innymi wycinka wysokich traw i krzewów czy konserwacja macew.
Piotrków: Fontanna w parku wyłączona
Od wczoraj wyłączona jest fontanna w piotrkowskim parku im. Jana Pawła II. Powód? Urządzenie zostało poddane konserwacji.
Fontanna w parku potrzebuje konserwacji
Od dzisiaj przez kolejne trzy dni będzie wyłączona kolorowa fontanna w parku im. Jana Pawła II.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat