Artykuły do tagu: Kapliczka

Wjechał w kapliczkę i dachował. Nietrzeźwy 25-latek przyznał się do kierowania
Osobowy peugeot uderzył w przydrożną kapliczkę, niemal całkowicie ją niszcząc, po czym dachował. Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę w Radomsku. Osoba znajdująca się w pojeździe była kompletnie pijana, jednak nie było wiadomo, kto w momencie zdarzenia prowadził samochód. Podczas przesłuchania, mężczyzna przyznał się do kierowania peugeotem.
Górka szwedzka w Piotrkowie. Gdzie jest i skąd taka nazwa? 
Wiedzieliście, że w Piotrkowie znajduje się pagórek, który - zgodnie z tradycją - nazywany jest wzgórzem szwedzkim? Jak to się stało, że takie miejsce w mieście jest i dlaczego tak się właśnie nazywa?
Nowa szata zabytkowej kapliczki
Zakończyła się renowacja zabytkowej kapliczki znajdującej się przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Cmentarnej w Piotrkowie. To jedno z najbardziej okazałych i charakterystycznych tego rodzaju miejsc na terenie Piotrkowa.
20.10.2023 12:28
Jest znacznie lepiej
Po naszej interwencji poprawiła się widoczność na skrzyżowaniu Cmentarnej z Wojska Polskiego w Piotrkowie. Ze względu na trwający remont kapliczki postawiono bariery, które mocno utrudniały kierowcom wjazd w ulicę Wojska Polskiego.
Remont kapliczki utrudnia wyjazd?
Rozpoczął się remont kapliczki przy zbiegu ulic Wojska Polskiego i Cmentarnej w Piotrkowie. Obiekt został ogrodzony barierami, które zdaniem kierowców, znacznie utrudniają widoczność na skrzyżowaniu. Dodatkowo, remontowany obiekt, piesi omijają idąc po jezdni.
06.09.2023 08:16
Zyska nowy blask
Kapliczka przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Cmentarnej to jedna z najbardziej okazałych i charakterystycznych miejsc na terenie Piotrkowa. Jej stan techniczny nie jest najlepszy. Teraz jednak ma się to zmienić.
23.02.2023 07:47
Gdzie jest kapliczka?
Od wielu lat przy skrzyżowaniu ulic Kostromskiej i Słowackiego w Piotrkowie stała kapliczka oraz metalowy krzyż. Jakiś czas temu kapliczka zniknęła. Został tylko metalowy krzyż. Niektórzy z mieszkańców pytają, co stało się z kapliczką.
Kto wyremontuje starą kapliczkę?
Piotrkowianki chcą odnowić starą kapliczkę, która jest w opłakanym stanie. Upływ czasu nie był dla niej łaskawy. Kobiety potrzebują pomocy i liczą na wsparcie.
BMW wjechało w zabytkową kapliczkę
Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 6.50 w Studziannej w powiecie opoczyńskim. Kapliczka, w którą wjechał 29-letni mężczyzna przygniotła przód samochodu. Kierowca był nietrzeźwy, miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.
Pijany kierowca wjechał w kapliczkę
Trwają ustalenia, kto kierował audi, które w środę wjechało w przydrożną kapliczkę. W tej sprawie zatrzymano dwie osoby - kobietę i mężczyznę. Dodajmy, że oboje mieli po około promilu alkoholu w organizmie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat