Advertisement

Artykuły do tagu: Gazociąg

07.11.2022 14:13
Wyciek gazu w Piotrkowie
Do uszkodzenia gazociągu doszło w poniedziałek po południu na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Miejsce zabezpieczyli strażacy, a pogotowie gazowe pracowało nad usunięciem usterki.
W gminie Wola Krzysztoporska powstaną podziemne linie elektroenergetyczne
W ramach rozbudowy infrastruktury na rurociągu Płock – Koluszki – Boronów na terenie gminy Wola Krzysztoporska, w miejscowości Jeżów planowana jest budowa nowej stacji pomp wraz z niezbędną infrastrukturą (np. przyłącze elektroenergetyczne). Przez wyznaczone działki na terenie gminy będą przebiegać podziemne linie elektroenergetyczne średniego napięcia, które zasilą obiekty Stacji Pomp w Jeżowie. Mieszkańcy muszą się więc liczyć z pracami ziemnymi na ich terenie. Prace rozpoczną się w połowie lipca tego roku i potrwają około 4 miesięcy.
Gmina Wola Krzysztoporska na trasie nitki gazociągu
Gmina Wola Krzysztoporska znalazła się na trasie budowy nowego gazociągu wysokiego ciśnienia.
Uszkodzili gazociąg podczas prac drogowych
Podczas prowadzonych robót w pasie drogowym doszło do uszkodzenia zaworu gazowego i rozszczelnienia gazociągu przy skrzyżowaniu Opoczyńskiej i Wschodniej w Sulejowie.
Kierowcy, uważajcie na utrudnienia na ul. Sienkiewicza!
Uwaga na utrudnienia drogowe na ul. Sienkiewicza w Piotrkowie. Od kilku dni trwają tam prace związane z przebudową gazociągu.

fot. aw
Trwa przebudowa gazociągu w Piotrkowie
Prace remontowe są zakrojone na dosyć szeroką skalę. - Przede wszystkim na ulicy Belzackiej wymieniane jest 940 metrów bieżących gazociągu. To także ulica Modrzewskiego, Matejki i Wysoka – mówi Emilia Tomalska, rzecznik prasowy Mazowieckiej Spółki Gazownictwa.
Na odcinku ulicy Wojska Polskiego (od tzw. Ryneczku do wiaduktu) w Piotrkowie odbywa się przebudowa sieci gazowej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat