Artykuły do tagu: Uszkodzenie

Wiało, wiało, aż zerwało?
Silnie wiejący wiatr lub przejeżdżający pojazd znów doprowadził do uszkodzenia bramownicy przy ulicy Moryca w Piotrkowie. Z metalowego obiektu znów wisiał zerwany ogranicznik.
Uważajcie na ulicy Moryca! Uszkodzony ogranicznik [aktualizacja]
Do uszkodzenia niedawno powstałej bramownicy przy ulicy Moryca w Piotrkowie doszło w piątkowy wieczór. Zerwał się jeden z ograniczników i zwisa nad drogą.
Co się stało przy fontannie?
Od kilkunastu dni część płyt przy fontannie w parku św. Jana Pawła II została odgrodzona. Miejsce to jest bowiem uszkodzone. Sprawdziliśmy, co się tutaj stało.
07.11.2022 14:13
Wyciek gazu w Piotrkowie
Do uszkodzenia gazociągu doszło w poniedziałek po południu na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Miejsce zabezpieczyli strażacy, a pogotowie gazowe pracowało nad usunięciem usterki.
Za wybicie szyby 5 lat więzienia
Do piotrkowskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie o wybiciu szyby okiennej na jednym z podwórek przy ulicy Wojska Polskiego. Sprawcą okazał się 45-latek.
Fatalne konsekwencje skoku
Lato to czas wypoczynku na świeżym powietrzu. Ważne, aby nie stracić przy tym zdrowego rozsądku. Jak niebezpieczny może być brak wyobraźni, przekonał się 19-atek, który podczas wizyty mad rzeką postanowił skoczyć do wody "na główkę". Młody mężczyzna doznał urazu kręgosłupa i stracił władzę w kończynach.
Gdzie się podziała latarnia z Toruńskiej?
Od wielu tygodni przechodnie i kierowcy przemieszczający się w rejonie zbiegu ulic Toruńskiej i Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim, mogą się zastanawiać, co się stało z miejską latarnią, która oświetlała to skrzyżowanie. Aktualnie na swoim miejscu stoi jedynie podstawa lampy. Czy i kiedy oświetlenie w tym miejscu zostanie naprawione?
Groźna kolizja na Starówce [AKTUALIZACJA]
Nietypowy widok zastali kierowcy i przechodnie wczorajszego wieczora i dzisiejszego poranka na Starówce. Z ziemią zrównana została jedna z ulicznych latarni, a wszystko przez kolizję, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Pereca i Garncarskiej
Wandale uszkodzili auta przy Jagiellońskiej
Pięć samochodów zostało uszkodzonych w nocy z piątku na sobotę (16.10) przy ul. Jagiellońskiej w Piotrkowie. Policja poszukuje sprawców.
Kto naprawi zniszczone rondo?
Nasi czytelnicy poinformowali nas o uszkodzeniu znajdującego się u zbiegu ul. Przedborskiej, Zalesickiej i Świerczowskiej ronda Represjonowanych Politycznie Żołnierzy - Górników. Zniszczenie polega na wykruszeniu się paru metrów kwadratowych kostki brukowej i doszło do niego prawdopodobnie podczas remontu ul. Zalesickiej. O przewidywany termin naprawy spytaliśmy miejskich urzędników.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat