Advertisement

Wyciek gazu w Piotrkowie

Strefa FM Poniedziałek, 07 listopada 202218
Do uszkodzenia gazociągu doszło w poniedziałek po południu na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Miejsce zabezpieczyli strażacy, a pogotowie gazowe pracowało nad usunięciem usterki.

Ładuję galerię...

Jak udało nam się ustalić, do uszkodzeń doszło podczas prac ziemnych. Mieszkańcy skarżyli się na wyczuwalną woń gazu, więc powiadomili o tym straż pożarną. Na miejscu działa pogotowie gazowe, które niweluje wyciek gazu.


W związku z awarią występowały utrudnienia w ruchu. Ulica Kostromska, na odcinku od Ronda Agnieszki Osieckiej do ulicy Słowackiego przez kilka godzin była zamknięta dla ruchu.


Zainteresował temat?

4

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)10.11.2022 08:09

Coś bardzo źle się dzieje w ostatnich dniach w Piotrkowie Trybunalskim. Gaz ucieka, woda ucieka (Al.3Maja), prąd ucieka (okolice Fokusa)... Podejrzewam, że to całe zbuntowane towarzystwo ucieka chyba przed piotrkowskim magistratem i miłościwie panującym włodarzem piotrkowskiego grodu.

10


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)08.11.2022 16:21

Jak to jest, że mieszkańcy wyczuli gaz i powiadomili służby. Czyli ludzie owszem, a winowajca nie zorientował się, że uszkodził przewody? Gdzie nadzór nad takimi pracami.

30


wandal z wyzwolenia ~wandal z wyzwolenia (Gość)07.11.2022 15:42

No ładnie, a samorządy miały oszczędzić minimum 10 % zużycia energii, a tu w Piotrkowie taka rozpusta i gaz w powietrze leci. Dzięki Krzysztof, dzięki,

70


JanGutenberg1980 ~JanGutenberg1980 (Gość)07.11.2022 19:46

I znowu autobusy MZK okrążały Piotrków Trybunalski okrężnymi drogami i nie jeździły według rozkładu.... Masakra!

60


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)08.11.2022 09:16

A do mojego Lanosa na gaz to nima

01


ciekawy ~ciekawy (Gość)07.11.2022 14:45

A jak przechodziłem tamtędy to się zastanawiałem czy mają dobre mapy i wiedzą gdzie kopią.

100


go?ć_piotr ~go?ć_piotr (Gość)07.11.2022 16:00

Pożal sie boże biznesmen powinien za to odpowiedziec,bo to jego wina ,to dla niego te przekopy

151


gosc138211 ~gosc138211 (Gość)07.11.2022 14:48

No bo kierownik powiedział przed weekendem do budowlańców: "Mamy napięte terminy, musicie przyspieszyć, GAZU!!! Do roboty".
Może źle zrozumieli.....?

110


edek5kredek ~edek5kredek (Gość)07.11.2022 20:10

Żarty żartami, ale czy ktoś tu nie spowodował zagrożenia dla życia mieszkańców - skoro czuli woń gazu na zewnątrz, więc pewnie wystarczyła by większa iskra i buum

40


Gazownik ~Gazownik (Gość)07.11.2022 17:01

To rura Baltic Pipe aż do Piotrkowa jest pociągnięta??

91


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement