Artykuły do tagu: Śląsk

Strażnik zatrzymał pijanego kierowcę
Funkcjonariusz piotrkowskiej Straży Miejskiej uniemożliwił pijanemu kierowcy dalszą jazdę. Będąc po służbie zauważył jak pod jeden ze sklepów podjechał samochód. Wysiadł z niego mężczyzna, który chwiejnym krokiem ruszył na zakupy.
Legendarny zespół wystąpi w regionie
"Święto Kultury Ludowej w Dolinie Wolbórki" to impreza, która już w najbliższą sobotę (16.09.2023) odbędzie się w Czarnocinie. Gwiazdą wydarzenia będzie Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. W programie przewidziano jednak również inne atrakcje.
"Jak Ojciec i Syn" - to tytuł oratorium, którego już w sobotę będzie można wysłuchać już w sobotę w Rozprzy. Dla zgromadzonych wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk".
Zespół
Wypełniony po brzegi amfiteatr przywitał tancerzy, śpiewaków i muzyków zespołu "Śląsk". Słoneczna pogoda oraz skoczne rytmy i melodie sprawiły, że brawom nie było końca.
Koncert zespołu Śląsk w Piotrkowie
Wyjątkowe wydarzenie artystyczne będzie można zobaczyć 15 sierpnia w Piotrkowie. Na deskach amfiteatru wystąpi Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" ze swoim programem "A to Polska właśnie".
Wypadek na Śląskiej. Ranny motocyklista
Do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego doszło w sobotę po południu na ulicy Śląskiej w Piotrkowie przy markecie Dino.
Pożar pustostanu w Piotrkowie
Do pożaru pustostanu doszło w środę ok. 15:00 przy ul. Śląskiej w okolicach kościoła pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Piotrkowie. Najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał.
06.03.2017 13:33
Wypadek na Śląskiej
Do zderzenia trzech aut - dwóch osobowych i ciężarowego - doszło około godziny 13 na ulicy Śląskiej w Piotrkowie.
Rondo Sulejowskie – jeszcze w tym roku ruszy przebudowa
Realizację tej inwestycji urzędnicy zapowiadają od lat. Wreszcie ogłoszono przetarg na przebudowę ronda Sulejowskiego w Piotrkowie.
27.05.2016 08:57
Śląska za wąska?
Remont ulicy Śląskiej w Piotrkowie dobiega już końca. Kierowcy korzystający z tej drogi zauważyli, że jezdnia została zwężona. Dlaczego?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat