Artykuły do tagu: strażnik

Funkcjonariusze złożyli ślubowanie
Ten dzień na długo zapadnie w pamięć dziewięciu osób, które stały się funkcjonariuszami Służby Więziennej. Jeszcze dziś (08.01.2024), po dopełnieniu kilku formalności i złożeniu uroczystego ślubowania, zostaną im wydane mundury i przydzieleni mentorzy, którzy będą ich wspierać we wdrażaniu się do pracy.
Strażnik zatrzymał pijanego kierowcę
Funkcjonariusz piotrkowskiej Straży Miejskiej uniemożliwił pijanemu kierowcy dalszą jazdę. Będąc po służbie zauważył jak pod jeden ze sklepów podjechał samochód. Wysiadł z niego mężczyzna, który chwiejnym krokiem ruszył na zakupy.
Ponad 20 nowych miejsc pracy w piotrkowskim areszcie
W Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim będą etaty dla 22 nowych funkcjonariuszy, pierwsi z nich zaczną służbę już w maju.
Ruszył nabór do Służby Więziennej
Do 16 listopada potrwa nabór do Służby Więziennej. Praca czeka m.in. w Areszcie Śledczym w Piotrkowie.
Dzikie żądze w lasach pod Piotrkowem
Wystawka z biustonoszy i majtek, mężczyzna biegający nago po lesie, pary uprawiające seks, kobiety wykonujące najstarszy zawód świata - z takimi przypadkami spotykają się strażnicy leśni w okolicach Piotrkowa. Choć samo przebywanie wśród drzew i ptaków nie jest karane, to już wjazd samochodem do lasu czy zaśmiecanie spotyka się z reakcją strażników. Możemy zapłacić nawet 500 złotych.
Pięciu nowych w Straży Miejskiej. Będzie bezpieczniej?
Nowi strażnicy zapełnili wolne miejsca po tych, którzy w ciągu ostatnich dwóch lat odeszli do innych jednostek mundurowych.
SM: Pięć awansów i trzy nagrody prezydenta
29 sierpnia strażnicy miejscy w całej Polsce obchodzili swoje święto. Z tej okazji w piątek po południu w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego odbyły się uroczyste obchody święta Straży Miejskiej.
Tymczasowy areszt dla byłego strażnika uchylony
Sąd przychylił się do wniosku obrony i uchylił tymczasowy areszt dla byłego już piotrkowskiego strażnika miejskiego, podejrzanego o kradzież i gwałt.
Strażnik przyznał się do kradzieży, ale nie do gwałtu
Strażnik Miejski z Piotrkowa za kratkami spędzi najbliższe trzy miesiące.
Strażnik miejski okradał komendę i kolegów z pracy
Miał stać na straży prawa, a sam okradał firmę i kolegów z pracy. Jeden z funkcjonariuszy piotrkowskiej Straży Miejski trafił za kratki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat