Advertisement

Artykuły do tagu: zaginiony

Krzysztof Rutkowski szuka zaginionego Bogdana Kujawskiego
Wznowiono poszukiwania zaginionego 32-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego Bogdana Kujawskiego. W działania włączył się detektyw Krzysztof Rutkowski, który razem ze swoją ekipą patroluje dzisiaj okolice jeziora Bugaj w Piotrkowie.
Trwają poszukiwania zaginionego Bogdana Kujawskiego
Policjanci, członkowie rodziny oraz strażacy szukają 32-letniego mieszkańca gminy Rozprza Bogdana Kujawskiego. Wyszedł z pracy przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie Trybunalskim i ślad po nim zaginął. Strażacy przeszukują m.in. zbiornik Bugaj, w pobliżu którego znaleziono plecak, który może być własnością zaginionego.
Strażnicy leśni odnaleźli zaginionego mężczyznę
Strażnicy z Nadleśnictwa Piotrków odnaleźli chorego, trzydziestoparoletniego mężczyznę, który zaginął na terenie jednego z leśnych kompleksów.
Piotrkowska policja poszukuje zaginionego mężczyzny
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują zaginionego Dariusza Zamiejskiego. Ostatni raz widziany był 26 czerwca 2018 roku, kiedy wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Policjanci odnaleźli zaginionego 28-latka
Blisko 180 osób szukało 28-latka, który opuścił miejsce pracy i oddalił się w kierunku lasu. Ze względu na to, że mężczyzna był w złym stanie psychicznym, wszczęto alarm i rozpoczęto poszukiwania, które na szczęście zakończyły się sukcesem.
Policja poszukuje zaginionego Grzegorza Westrycha
Policjanci z Komisariatu Policji w Grabicy poszukują Grzegorza Westrycha, który 1 stycznia 2015 roku wyszedł z miejsca zamieszkania kolegi w miejscowości Kolonia Szydłów i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Odnalazł się 19-letni Daniel
Odnalazł się 19-letni Daniel, którego poszukiwała rodzina oraz Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.
Zaginął 32-letni Mariusz Jędryka
15 września wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił Mariusz Jędryka (lat 32).
07.09.2014 17:53
Znalazł się zaginiony
Wczoraj informowaliśmy o zaginięciu Edwarda Misiaka z Woli Kutowej, który poprzedniego dnia wyszedł na grzyby i nie wrócił. Finał tej sprawy na szczęście okazał się szczęśliwy.
Wyszedł na grzyby i zaginął
Około 60 policjantów z Piotrkowa i Łodzi, ok. 20 strażaków, psy i śmigłowiec poszukują 67-letniego Edwarda Misiaka z Woli Kutowej (gmina Czarnocin), który w piątek rano (5 września) wyszedł z domu na grzyby i do tej chwili nie powrócił.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat