Reklama

Artykuły do tagu: zęby

Najlepsza szczoteczka do zębów? Odkryj nowy standard w czyszczeniu zębów i poczuj różnicę
Odkryj nowość w higienie jamy ustnej - najbardziej zaawansowaną szczoteczkę soniczną Philips Sonicare Prestige 9900. Jest to pierwsza szczoteczka elektryczna, która w inteligentny sposób dopasowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb, zapewniając kompleksową pielęgnację i zdrowszy uśmiech.
W gminie Sulejów o zęby zadbasz za darmo
Urzędnicy z sulejowskiego magistratu przypominają, że mieszkańcy całej gminy mogą bezpłatnie skorzystać z konsultacji stomatologicznych. Na dzieci dentysta czeka we Włodzimierzowie, a na dorosłych w Sulejowie przy ul. Targowej. Warto wcześniej umówić się na wizytę.
Jak działa soniczna szczoteczka do zębów?
Soniczna szczoteczka do zębów to nie tylko efektywniejsze mycie zębów, ale przede wszystkim wygoda. Użytkownicy tego typu szczotek często przyznają, że już po kilkukrotnym zastosowaniu zauważyli wyraźnie bielsze zęby, a niektórzy porównują nawet efekt umycia zębów szczoteczką soniczną z zabiegiem czyszczenia wykonanym przez dentystę.
Wybielanie – fakty i mity
Piękne, białe zęby to marzenie wielu z nas. Niestety nie każdemu są one dane. Naturalny kolor zębów może być biały, ale zazwyczaj przypomina kość słoniową, jest żółty z odcieniami koloru szaroniebieskiego i brunatnego. Głównym czynnikiem, który decyduje o kolorze naszych zębów są geny, na które niestety nie mamy wpływu. Niemały wpływ ma również nasza dieta (barwniki w herbacie, kawie, czerwonym winie, owocach), niezdrowe nawyki (palenie papierosów), przyjmowanie niektórych leków (żelazo, niektóre antybiotyki). Jeśli do tego dołączymy nieprawidłową higienę, na którą ciężko znaleźć czas w biegu codziennych obowiązków, to efekt jest gwarantowany – przebarwione, matowe, żółte zęby. Czy można i czy warto je wybielać?
Na rynku jest mnóstwo propozycji - od past wybielających, płynów, żeli, po profesjonalną ofertę w gabinetach stomatologicznych.
LICÓWKI, czyli sposób na białe zęby
Nierówne jedynki, przebarwienia czy szpary między zębami powodują, że niechętnie się uśmiechasz? Licówki, czyli małe płatki porcelanowe, mogą okazać się sposobem na zażegnanie Twoich problemów.
W dniach 27 lipca – 2 sierpnia Mobilne Centra Dentystyczne zbadają stan zdrowia jamy ustnej mieszkańców Opoczna, Rozprzy, Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Rokicin, Rawy Mazowieckiej oraz Skierniewic.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat