Advertisement
artykuł sponsorowany

Białe zęby i piękny uśmiech na balu karnawałowym

Środa, 11 stycznia 2023
Na balu karnawałowym każdy chce poczuć się gwiazdą. To nawet nie jest przesadnie trudne, wystarczą trzy rzeczy: karnawałowa kreacja, gwiazdorski uśmiech i szampański nastrój. Gorzej, jeśli z uśmiechem coś jest nie tak, wówczas i nastrój może być nie do końca szampański. Stomatolog w Tomaszowie Mazowieckim służy poradą, w jaki sposób przywrócić zębom naturalną biel.
fot. materiały partnera fot. materiały partnera

Wizytę oczywiście najlepiej zarezerwować sobie jak najwcześniej, by mieć pewność, że zdążymy przed balem. Metodą gwarantującą uzyskanie błyskawicznego efektu jest wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond oraz aktywnego żelu, utleniającego przebarwienia w strukturze zęba. Jeden zabieg, trwający zazwyczaj ok. 60 minut, pozwala osiągnąć rozjaśnienie od 5 do nawet 14 odcieni w skali VITA.

 

Alternatywą jest wybielanie nakładkowe, które wprawdzie również ogranicza się zazwyczaj do jednej wizyty, ale powiązane jest z dalszą – już samodzielną – aktywnością pacjenta. Od jego samodyscypliny zależy więc skuteczność wybielania. Należy jednak pamiętać, że wybielać tą metodą można jedynie zdrowe zęby. Jeżeli więc mamy coś do naprawienia, to bezwzględnie trzeba od tego zacząć.

 

Iga Nowak, lek. dentysta z Tomaszowa Mazowieckiego, zwraca uwagę także na inne możliwości poprawienia kondycji naszego uśmiechu:

 

W naszej Klinice Nowak wykonujemy również implanty oraz przeprowadzamy kompleksowe leczenie w zakresie protetyki i ortodoncji. Nasi pacjenci z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic mają zapewniony dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz profesjonalnej opieki stomatologicznej. Warto dbać o zdrowy uśmiech, nie tylko przed balem karnawałowym, ale zawsze – dla własnego zdrowia i lepszego samopoczucia.

 

 

 

Klinika Nowak

https://klinikanowak.pl/

+48 512 330 105

kontakt@klinikanowak.pl

pl. Kościuszki 8,

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Dom Handlowy Panorama, II piętro

 

Godziny otwarcia*

poniedziałek 08:00 - 19:00

wtorek 08:00 - 19:00

środa 08:00 - 19:00

czwartek 08:00 - 19:00

piątek 08:00 - 19:00

sobota 08:00 - 14:00

 

*prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat