Artykuły do tagu: sanepid

Dowiedz się, jak walczyć z grypą
Od stycznia do marca trwa okres wzmożonych zachorowań na grypę. Aby ustrzec się zakażenia najlepiej się zaszczepić, ale są też inne sposoby na ochronę przed chorobą.
Od soboty wchodzą w życie przepisy znowelizowanej ustawy o przeciwdziałaniu narkomani.
O tym, że palenie jest szkodliwe, chyba nikogo nie trzeba już przekonywać. Jednak sama świadomości czasami nie wystarcza do tego by palenie rzucić.
17 listopada, w związku z obchodami Europejskiego Dnia Wiedzy o Antybiotykach, piotrkowski sanepid oraz Miejska Biblioteka Publiczna organizują wystawę o antybiotykach.
Piotrkowscy policjanci wycofali z 11 sklepów z dopalaczami towar, który trafił do depozytu.
Z okazji obchodów Dni Zdrowia Publicznego piotrkowski sanepid w dniach 18 - 22 października organizuje Dni Otwarte Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
Obława na sprzedawców śmierci
Dopalacze ostro dają nam popalić! Śmiertelne ofiary, także w Piotrkowie – oto, co przyniosły sklepy dla "kolekcjonerów". A było podobno tak pięknie – legalnie i niegroźnie.
Zamknięte wszystkie sklepy z dopalaczami
Weekendowa akcja przeciw dopalaczom realizowana była na mocy decyzji głównego inspektora sanitarnego w sprawie wycofania z obrotu wyrobów o nazwie „Tajfun” oraz wszystkich podobnych wyrobów mogących bezpośrednio zagrażać życiu i zdrowiu.
Zakaz kąpieli i uprawiania sportów wodnych na terenie powiatu piotrkowskiego obejmuje nie tylko kąpielisko w Bronisławowie, ale także w Leonowie nad Zalewem Sulejowskim.
23.07.2010 10:51
Uwaga! Sinice i bakterie
Nie wszędzie w regionie można się kąpać.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat