Artykuły do tagu: podpis

Czy to początek końca „epoki klatkowej” dla zwierząt? We wtorek akcja w Piotrkowie!
Ruszyła największa kampania na rzecz zwierząt hodowlanych w historii Europy. Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt - Viva! zaprasza we wtorek 9 października o godz. 17.00 do udziału w akcji ulicznej przy pomniku Jana Pawła II w Piotrkowie.
Nie składają parasolek
Piotrkowskie kobiety chcą się spotkać na Krzywdzie, by protestować i manifestować. Znów. Wydarzenie jest zapowiadane jako „Czarny wtorek”. To kontynuacja wydarzeń, które miały miejsce w naszym mieście 3 października 2016 i 8 marca 2017.
Na targowisku będą zbierać podpisy
Podpisy pod ogólnokrajowym referendum przeciwko reformie szkolnictwa zbierane będą w najbliższą niedzielę na terenie miejskiego targowiska w Piotrkowie. Akcję w naszym mieście organizują Federacja Młodych Socjaldemokratów oraz piotrkowski SLD.
Zbierali podpisy dla
Możliwość przejścia na emeryturę po 40 latach pracy na etacie, na umowie zleceniu oraz w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej czy ustalenie wysokości emerytury proporcjonalnie do ilości przepracowanych lat - w całej Polsce, w tym także w Piotrkowie, trwa akcja zbierania podpisów pod projektem "Dobra emerytura".
Zjednoczona Lewica kusiła na bazarku
Przedstawiciele Zjednoczonej Lewicy (SLD+TR+PPS+UP+Zieloni) na czele z posłem Sojuszu Lewicy Demokratycznej Arturem Ostrowskim w niedzielę zbierali podpisy pod listą poparcia dla koalicyjnego komitetu wyborczego na piotrkowskim targowisku przy ulicy Dmowskiego.
Nie mogli zebrać podpisów w szkole
Jak płachta na byka działa na niektórych hasło "zbieranie podpisów". Nawet jeśli nie chodzi o referendum, lecz zbieranie mieszkańców osiedla na wycieczkę. Tego doświadczyła ostatnio Rada Osiedla Wyzwolenia, której członkowie zostali wyproszeni ze Szkoły Podstawowej nr 11 podczas cotygodniowego zebrania.
Opluł ulotki i ubliżał wolontariuszom
Prawdopodobnie pijany mężczyzna zakłócił zbieranie podpisów pod inicjatywą referendalną.
PKW wzywa prezydenta do przestrzegania prawa
Państwowy komisarz wyborczy wzywa prezydenta Piotrkowa do przestrzegania prawa i nienękania wolontariuszy zbierających podpisy pod inicjatywą referendalną.
Piotrkowianie podpisują się pod inicjatywą
Kilkaset podpisów pod inicjatywą referendalną, dotyczącą odwołania prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka przed upływem kadencji, zebrali w niedzielę, 2 czerwca br., organizatorzy referendum.
Wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania prezydenta Piotrkowa został złożony po raz drugi. Pod inicjatywą referendalną podpisało się 17 osób.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat