Reklama

Artykuły do tagu: kanał

Odkrywamy znane i nieznane - Łódzka
Znajdująca się w Łodzi "dętka" to wykonany z cegły dawny kanał. Swoją osobliwą nazwę wziął od owalnego kształtu. Obecnie w tym zabytku hydrotechniki urządzone jest Muzeum Kanału.
Kanały minerskie odkryto pod mostem na rzece Moszczance w Wolborzu. Między innymi z tego powodu modernizacja obiektu się przedłuży.
Piotrków: Po raz kolejny wpuszczeni w kanał
W zachodniej części Piotrkowa, w pobliżu trasy szybkiego ruchu (DK nr 1 oraz DK nr 8) przy ulicy Podmiejskiej i Belzackiej znajduje się kilkadziesiąt gospodarstw domowych, które przy silnych opadach deszczu są zalewane bądź podtapiane. Do zalań dochodziło już w poprzednich latach. W ubiegłym tygodniu po raz kolejny podtopionych zostało kilkadziesiąt posesji. Mieszkańcy mają już dość czekania na pomoc.
Piotrków: Podtapiani mieszkańcy żądają reakcji
Domostwa przy ulicy Podmiejskiej, Belzackiej i Rodzinny Ogród Działkowy “Stokrotka” w Piotrkowie są regularnie podtapiane. Mieszkańcy narzekają i żądają poprawy sytuacji.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat