Advertisement

Artykuły do tagu: dzień

Wzięli pod lupę monety (ZDJĘCIA)
A to za sprawą warsztatów numizmatycznych, zorganizowanych w Archiwum Państwowym w Piotrkowie Trybunalskim. To jedna z atrakcji przygotowanych w ramach wydarzenia pod hasłem "Z historią przez wieki", które wpisuje się w obchody Międzynarodowego Dnia Archiwów.
Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy oraz Stowarzyszenie Wędkarskie "Malik" zorganizowały wspólne obchody Dnia Dziecka 2022. Z tej okazji odbyły się zawody wędkarskie. Impreza powróciła po dwuletniej przerwie związanej z pandemią koronawirusa.
Odlotowy Dzień Dziecka w gminie Rozprza
Sportowy Klub Modelarski RC we współpracy z Urzędem Gminy w Rozprzy zorganizował wyjątkowy Dzień Dziecka. Na łąkach między Milejowem a Łazami Dużymi odbył się pokaz zdalnie sterowanych modeli samolotów oraz konkursy dla dzieci.
Książka na weekend – propozycja na Dzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy specjalny odcinek audycji „Książka na weekend”, w którym naszą propozycją była nie jedna, a cała seria książek dla dzieci i młodzieży. To cykl „Banda z Burej”.
Z nieba będą lecieć...cukierki - Dzień Dziecka w gminie Rozprza
Już w sobotę w gminie Rozprza odbędzie się niezwykła zabawa z okazji Dnia Dziecka. Głównymi bohaterami będą samolotowe modele, a atrakcji dla dzieci na pewno nie zabraknie.
Zawody wędkarskie na Dzień Dziecka
W najbliższą niedzielę w Moszczenicy zaplanowany obchody Dnia Dziecka. Będzie to jednak impreza różniąca się od innych, bo połączona z zawodami wędkarskimi. Nie zabraknie także innych atrakcji.
Spędź Dzień Dziecka w ulubionej bazie!
Gminny Dzień Dziecka w Sulejowie zostanie zorganizowany 1 czerwca między 9.00 a 13.00 na terenie placu zabaw przy ulicy Szkolnej. Z tej okazji pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie oraz Urzędu Miejskiego i Biura Obsługi Jednostek Oświatowych przygotują dla najmłodszych mieszkańców wiele atrakcji.
Gdzie wybrać się na wycieczkę w Dzień Dziecka?
Malutkie Resort koło Radomska (tylko 30 min. od Piotrkowa) zaprasza już 1 czerwca (w środę) oraz 4 czerwca (w sobotę) na rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka.
Dzień Dziecka na Podklasztorzu
"Zagrajmy dla Szansy" - pod taką nazwą samorząd Powiatu Piotrkowskiego zaprasza wszystkich mieszkańców - a szczególnie tych najmłodszych - na Powiatowe Obchody Dnia Dziecka.
Kino Helios już świętuje Dzień Dziecka (zdjęcia)
Święto najmłodszych w piotrkowskim kinie Helios rozpoczęło się wcześniej niż zwykle. Atrakcje dla dzieci zaplanowano nie tylko na środę (01.06), ale też w ten weekend (28-29.05). Premierowe pokazy uświetniają konkursy i dodatkowe atrakcje.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat