Advertisement

Artykuły do tagu: chrześcijaństwo

Chrześcijańskie spotkanie młodych w Moszczenicy
W najbliższy czwartek na terenie amfiteatru w Moszczenicy odbędzie "Chrześcijańskie spotkanie młodych". Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych wydarzeń. Będą wspólne modlitwy i procesja, ale także inscenizacja, przeciąganie liny czy zapasy... w sutannach i komżach.
Męski różaniec przejdzie ulicami Piotrkowa
Po raz kolejny uczestnicy Męskiego Publicznego Różańca przejdą ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. To powrót do tradycyjnej formy spotkań, po miesiącach stacjonarnej modlitwy. Wydarzenie organizowane jest w każdą pierwszą sobotę miesiąca.
Śmierć była codziennością. Misjonarz z Indii opowiadał piotrkowianom o prześladowaniach
Przebył 6000 km i spotkał się z młodymi piotrkowianami by pomóc mieszkańcom swojej prowincji. Ksiądz Madan Sual Singh, misjonarz i dyrektor ośrodka społecznego w Kandhamal w Indiach odwiedził w czwartek Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej, czyli kościół oo. Jezuitów. Opowiadał jak trudno jest być katolikiem wśród hinduistów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat