Advertisement

Artykuły do tagu: amatorska

28.03.2022 17:17
Koniec wieńczy dzieło
Do samego końca trwała walka o utrzymanie w I lidze AHLPN. Gorycz spadku poczuły Ekipa PTB i FCC Environment. Radość z powodu awansu zapanowała za to w drużynie Emika Brudaki. Kolejny sezon Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej przeszedł do historii.
22.03.2022 16:26
Mistrz obronił tytuł
Na kolejkę przed zakończeniem sezonu Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej wyłoniła mistrza. Niespodzianki nie było: tytuł obroniła najlepsza drużyna wszech czasów.
14.03.2022 15:54
Blisko, coraz bliżej
Już tylko wyjątkowy zbieg okoliczności może sprawić, że obrońca tytułu mistrzowskiego nie wygra rywalizacji w kolejnym sezonie Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Barwil – Omega do pełni szczęścia potrzebuje jednego punktu w trzech meczach.
Mistrz coraz bliżej…mistrzostwa
Prowadzący w AHLPN Barwil-Omega coraz bliżej obrony tytułu. W niedzielę odniósł jedno z najwyższych zwycięstw w sezonie i mimo jednego zaległego spotkania ma już sześć punktów przewagi nad wiceliderem.
01.03.2022 12:37
Pierwsza porażka lidera
Dopiero w 15. kolejce AHLPN rywala lepszego od siebie znalazł lider II ligi. Rol-Best, którego najskuteczniejszym zawodnikiem jest znany z ligowych boisk Adrian Malicki przegrał z WKS Proszenie 1:3.
WKS Proszenie włącza się do walki o awans
W najciekawiej zapowiadającym się meczu pierwszej ligi Barwil-Omega nie dał szans Starówce i umocnił się na prowadzeniu. Na drugim poziomie rozgrywkowym Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wicelider uległ trzeciej drużynie w tabeli, mocno komplikując sobie sprawę awansu.
14.02.2022 13:30
Kolejka niespodzianek
Kilka dość niespodziewanych rozstrzygnięć zapadło w ostatnich meczach Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Swoje mecze przegrali wiceliderzy pierwszej i drugiej ligi.
07.02.2022 16:12
Remisy liderów
Remisem zakończyło się spotkanie na szczycie II ligi Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Punkty stracił także lider najwyższej klasy rozgrywkowej.
Barwil-Omega lepszy w meczu na szczycie
Dobiegła końca pierwsza runda Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Zgodnie z niepisaną tradycją ostatnim meczem było spotkanie dwóch najlepszych drużyn.
Zacięta rywalizacja w I lidze
W sposób niezwykle wyrównany przebiega rywalizacja w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Zwłaszcza w I lidze.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat