Prym Prymu

OSiR Poniedziałek, 04 grudnia 20234
Nowy sezon Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej rozpoczęty. W pierwszych dwóch kolejkach piłkarze – amatorzy nie wykazali się jakąś szczególną skutecznością. Wyjątkiem zawodnicy Prymu – Galerii Wnętrz.
Prym Prymu

Trzeci zespół poprzedniego sezonu na inaugurację najpierw pokonał Orlika Bujny 5:2, a dzień później OSKP Dyguda 6:1 i został liderem. Weekend z kompletem zwycięstw (po 1:0) zaliczyli też zawodnicy Ekipy. I to jedyne drużyny z sześcioma punktami po dwóch spotkaniach.

Warto zaznaczyć, że w pierwszych dwóch kolejkach nie odbyły się mecze obrońcy tytułu. Barwil – Omega brał udział w branżowych mistrzostwach Polski firm logistycznych, gdzie zresztą wywalczył główne trofeum.

W tym sezonie AHLPN, podobnie jak w poprzednim, nie ma podziału na dwie ligi. O tytuł walczy 14 amatorskich drużyn, spotkania odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax, a organizatorem jest piotrkowski OSiR.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kolega kamila ~Kolega kamila (Gość)08.12.2023 21:08

Podobno sędzia waldek wraca :) będzie liniowym teraz

00


gracz 69 ~gracz 69 (Gość)06.12.2023 19:19

Byli trenerzy na meczach?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat