Artykuły do tagu: Zarząd

Piotrków będzie organizatorem Forum Organizacji Pozarządowych
Urząd Miasta wraz z Centrum Opus będzie organizatorem Forum Organizacji Pozarządowych, którego celem będzie wzmocnienie roli trzeciego sektora we współrządzeniu miastem. W czwartek (4.07) prezydent Juliusz Wiernicki spotkał się z Łukaszem Waszakiem, prezesem Centrum Opus. Organizacja ta od 25 lat wspiera współpracę samorządów z organizacjami pozarządowymi.
ERGO Hestia na pierwszym miejscu „Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie 2024”
Sopocka firma zajęła pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji najnowszej, 18. edycji „Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie”. ERGO Hestia jest jedynym ubezpieczycielem w całym zestawieniu.
26.06.2024 16:10
Nowy zarząd wybrany
Powiatowa Rada Rynku Pracy w Piotrkowie Trybunalskim ma nowe prezydium. Przewodniczącym rady został wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego Michał Tokarski, a jego zastępcą - Krystyna Czechowska, wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Poprzedni zarząd z absolutorium, a nowy z wotum zaufania
Zarząd Powiatu Piotrkowskiego z absolutorium i wotum zaufania. W obu przypadkach 11 radnych głosowało "za", a 9 wstrzymało się od głosu.
Zarząd Województwa Łódzkiego z absolutorium
Sytuacja była nietypowa, bowiem radni sejmiku głosowali nad wotum zaufania i absolutorium dla poprzedniego zarządu, którym kierował Grzegorz Schreiber (PIS). Tymczasem od 10 dni władzę w województwie sprawuje nowa koalicja KO-TD-Lewica. A zdaniem Regionalnej Izby Obrachunkowej nieudzielenie wotum zaufania byłoby jednoznaczne ze złożeniem wniosku o odwołanie obecnego zarządu. W efekcie prawie wszyscy byli za.
Joanna Skrzydlewska marszałkiem województwa łódzkiego. Wicemarszałkiem Piotr Wojtysiak, Artur Ostrowski w zarządzie
Joanna Skrzydlewska z Koalicji Obywatelskiej marszałkiem województwa łódzkiego, a Piotr Wojtysiak z Trzeciej Drogi PSL został wicemarszałkiem. Tak zdecydowali radni Sejmiku podczas czwartej odsłony I sesji Sejmiku Województwa Łódzkiego, która odbyła się we wtorek, 11 czerwca. Z kolei członkiem Zarządu Województwa Łódzkiego został były piotrkowski poseł Artur Ostrowski.
PGE z wysoką oceną w międzynarodowym badaniu klimatycznym CDP
Grupa PGE została wysoko oceniona w niezależnej ocenie globalnego badania środowiskowego realizowanego przez CDP. W obszarze kwestii klimatycznych międzynarodowi eksperci CDP uznali PGE za firmę zarządzającą swoim wpływem.
Pamiętaj o odśnieżaniu. Straż Miejska interweniuje
Ponad 40 interwencji w tym tygodniu odnotowali piotrkowscy strażnicy miejscy w sprawie zimowego utrzymania chodników. Właściciele budynków oraz administratorzy muszą wywiązywać się z obowiązku odśnieżania i usuwania śliskości. W innym przypadku grozi mandat, a nawet odpowiedzialność karna lub cywilna.
Młodzież prawosławna spotkała się w Piotrkowie
Bractwo Młodzieży Prawosławnej Diecezji Łódzko-Poznańskiej zorganizowało w Piotrkowie Trybunalskim spotkanie, w czasie którego odbędą się obrady podsumowujące jego działalność. Oprócz przeanalizowania tego co już udało się zrobić, bractwo będzie też dyskutować nad planami na kolejne miesiące pracy.
Kto powinien skorzystać ze szkoleń z zarządzania projektami?
Czy jesteś osobą, która często angażuje się w różne projekty? Czy masz trudności z organizacją pracy, koordynacją zespołu i realizacją celów? Jeśli tak, być może warto rozważyć udział w szkoleniach z zarządzania projektami. Takie szkolenia oferują wiele korzyści i są dostępne dla różnych grup zawodowych. W tym artykule przyjrzymy się, kto powinien skorzystać z tego rodzaju szkoleń oraz jakie korzyści mogą one przynieść.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat