Advertisement

Artykuły do tagu: ZSP4

50 tysięcy na profilaktykę zdrowotną w szkołach
Prawie 50 tysięcy zł dotacji pozyskał Piotrków Trybunalski na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach. Pieniądze przekazał miastu wojewoda łódzki.
W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piotrkowie odbyła się Piotrkowska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka” pod hasłem „800 tancerzy
na 800 lecie”. Tegoroczna edycja imprezy zgromadziła łącznie 902 wykonawców.
Trybunały Modelarstwa Kolejowego coraz bliżej
To jedno z tych wydarzeń w mieście, które od kilku lat przyciąga tłumy. W Piotrkowie w pierwszy weekend czerwca odbędą się Trybunały Modelarstwa Kolejowego, tradycyjnie w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza. Wstęp – oczywiście – wolny.
Zapraszają na wykład o „Warszycu”
Na wykład doktora Tomasza Toborka i wystawę o „Warszycu” w ramach konferencji „Niezłomni. Podziemie antykomunistyczne na ziemi piotrkowskiej w latach 1945 – 1956” zaprasza Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie.
W ZSP nr 4 będą rozwijać przez sztukę
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie odbędą się zajęcia plastyczne organizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju przez Sztukę „Trakt”.
Mistrz kuchni gotował w ZSP 4
Przegrzebki podane na kalafiorowym puree z wanilii. Potem kaczka z pianką z ziemniaków i chrzanu. Na deser gruszka w winie. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie (ul. Sienkiewicza) odbyły się w piątek warsztaty kulinarne, które poprowadził Rafał Wronka.
Prawdziwa kulinarna gratka. Będą uczyć się od mistrza
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie (ul. Sienkiewicza) odbędą się warsztaty kulinarne, które poprowadzi Rafał Wronka.
Dyrektor w krzyżowym ogniu pytań
Radni są zbulwersowani tym, co dzieje się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, czyli piotrkowskim “Oksfordzie”. Uczniów ubywa, i to w zastraszającym tempie (w ciągu kilku lat aż 43%!), z pracy zwolniono już 13 nauczycieli. Wyjaśnień żądają już nie tylko ci zwolnieni przez dyrektorkę, ale również miejscy radni.
Czyj interes reprezentowany jest w tej szkole?
- Czyj interes reprezentuje dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie? Szkoły publicznej, którą kieruje, czy prywatnych szkół Gabor? - pyta zwolniony z ZSP nr 4 nauczyciel, który właśnie wygrał z dyrektorką sprawę w sądzie.
Piotrkowski „Oksford” wezmą pod lupę
Piotrkowski „Oksford” wezmą pod lupę radni, bo prezydent nie ma wpływu na politykę kadrową dyrekcji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat