Artykuły do tagu: WojskaPolskiego

Prawdopodobnie podpalenie było przyczyną pożaru, który wybuchł w sobotę wieczorem w opuszczonym budynku przy ulicy Wojska Polskiego 2 w Piotrkowie.
13-letnia dziewczynka zmarła w wyniku zaczadzenia
13-letnia dziewczynka zmarła w wyniku zatrucia czadem. Do nieszczęścia doszło wczoraj wieczorem na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie.
Miasto zgłosiło do dofinansowania środkami unijnymi projekt przebudowy ul. Wojska Polskiego (na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Wolborskiej). Do 15 września można zgłaszać swoje uwagi na temat inwestycji.
Nie przesunęli płotu. Teraz za to zapłacą?
Remont ulicy Wojska Polskiego. Wykonawca chcę położyć kostkę chodnikową przy drodze, ale nie wie, do jakiej granicy może to zrobić. Nie wie, bo niektóre posesje mają ogrodzenie w samej granicy działki, inne cofnięte w stosunku do granicy, jeszcze inne zajmują pas drogowy.
Piotrków: Wojska Polskiego oddana do użytku
Dobra wiadomość dla kierowców. Fragment jednej z najważniejszych ulic Piotrkowa uzyskał nową jakość. Po modernizacji do użytku oddano fragment ulicy Wojska Polskiego.
Jedną z najważniejszych inwestycji drogowych jakie miasto zamierza zrealizować w tym roku jest remont ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Kostromskiej do Powstańców Warszawskich. Dlaczego nie dłuższy odcinek? Brak funduszy w miejskiej kasie.
Wojska Polskiego: Ponad 5 km z dziejów miasta
Jedna z najdłuższych i bez wątpienia najstarszych piotrkowskich ulic. Z pewnością również jedna z najbardziej zatłoczonych miejskich arterii. Lata świetności ma już dawno za sobą. Przypominają o nich tylko niektóre z zabytkowych budowli.
Wojska Polskiego, na co dzień jedna z najbardziej zatłoczonych miejskich arterii, to jedna z najdłuższych i najstarszych piotrkowskich ulic. Liczy sobie 5 km i 59 m i wciąż „rośnie”. Jej początki sięgają jeszcze czasów Władysława Łokietka. Tak jak i miasto, przechodziła różne koleje losu. Kilkakrotnie zmieniała też swoją nazwę.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat