Advertisement

Artykuły do tagu: Spotkanie

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. Z tej okazji w piotrkowskim Gimnazjum nr 1 zorganizowano spotkanie, w którym wzięli udział gimnazjaliści z kilku piotrkowskich placówek oświatowych.
Jak prowadzić mediacje z psem?
Z olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Piotrkowa spotkała się impreza zorganizowana w Bibliotece Pedagogicznej, której głównym punktem programu był wykład zoopsychologa.
Co warto wiedzieć o "Kociej Mamie"?
Jak wyobrażamy sobie kociarza? No cóż… niezaradny życiowo, zaniedbane ubranie, rozwiany, potargany włos, może nawet obłęd w oczach? Myślimy często stereotypowo, krzywdząco i nie traktujemy poważnie osób kochających zwierzęta. To, co mogliśmy zobaczyć i usłyszeć na sobotnim spotkaniu w Bibliotece Pedagogicznej zrewolucjonizowało pogląd na ten temat niejednego słuchacza.
7 października 2010 r. Biblioteka Pedagogiczna będzie gościć Panią Jolantę Horodecką-Wieczorek - autorkę literatury fantastycznej i bajek dla dzieci. Dorobek literacki gościa jest bardzo bogaty – ma ona na koncie blisko 160 bajek w wierszu i w prozie. Książki, których nakład przekroczył już 840 tys. egzemplarzy, zostały przetłumaczone na wiele języków.
GKS z wizytą w piotrkowskiej podstawówce
Akcja „Szkoła z Gieksą” prowadzona przez przedstawicieli drużyny GKS Bełchatów zawitała wczoraj do Piotrkowa, a dokładniej do Szkoły Podstawowej numer 3 im. Szarych Szeregów.
Jarosław Kret - znany dziennikarz telewizyjny, podróżnik, fotograf, przyjedzie do Piotrkowa na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Spotkanie autorskie z Ireneuszem Kaczmarczykiem
Spotkanie odbędzie się 12 maja o godz. 17.00. Połączone będzie z wykładem - „Człowiek wobec ograniczeń - seminarium na temat rozwoju osobistego”.
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na spotkanie „Kalendarze w zbiorach książnicy piotrkowskiej”.
Przymusowa prostytucja i handel ludźmi oraz pomoc ofiarom tych zjawisk to problematyka spotkania, które odbyło się w galerii „U Panien” w Piotrkowie. W spotkaniu uczestniczyły grupy księży, młodzieży i dorosłych, a poprowadziła je Barbara Filipak z niemieckiej poradni dla migrantek.
Łzy wzruszenia mieszały się z uczuciem bezsilności nad tragiczną przeszłością tysięcy bezbronnych ludzi nękanych przez nazizm niemiecki podczas II wojny światowej. Uczniowie Gimnazjum w Sulejowie wysłuchali niezwykłego wykładu na temat bohaterów swojego miasteczka żyjących podczas ostatniej wojny.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat