Advertisement

Artykuły do tagu: DzieńDziecka

Gminny Dzień Dziecka w Sulejowie. Zobacz, jak się bawili!
Urząd Miejski w Sulejowie, Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie i Ochotnicza Straż Pożarna z Sulejowa zorganizowali nie lada gratkę dla najmłodszych mieszkańców gminy, czyli Gminny Dzień Dziecka.
Nowe boiska w gminie Grabica
O dwa nowe boiska wzbogaciła się gmina Grabica. Zostały one ufundowane przez prywatnego inwestora. W środę 30 maja podczas festynu uroczyście oba obiekty oddano do użytku. Impreza połączona została z obchodami Dnia Dziecka. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, m.in piknik i malowanie twarzy. Nie zabrakło też przedstawicieli władz samorządowych województwa i powiatu na czele z wicemarszałkiem Dariuszem Klimczakiem, przewodniczącym Sejmiku Województwa Łódzkiego Markiem Mazurem i wicestarostą piotrkowskim Piotrem Wojtysiakiem. Dzieci od gości otrzymały piłki.
Wyjątkowy Dzień Dziecka w Hotelu Podklasztorze
Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza 2 czerwca od godz. 13.00 wszystkich mieszkańców Sulejowa i okolic na Dzień Dziecka. Przygotowujemy dla Was dmuchany zamek oraz animacje dla najmłodszych, a od godz. 15.00 będziemy szukać ukrytego skarbu Cystersów.
Dzień Dziecka w Karuzeli Smaków
Już w najbliższą sobotę Karuzela Smaków i Avocado Bowling Club zapraszają rodziców z dziećmi na Dzień Dziecka! Tym razem, szykujemy dla najmłodszych m.in. konkursy, ściankę do malowania oraz dmuchany zamek. Oprócz tego, przygotowaliśmy promocję na kręgle dla rodzin, w cenie 32 zł/h oraz specjalne menu dla Dzieci. Impreza odbędzie się 2 czerwca, startujemy o godz. 13.00.
Wojewódzkie obchody Dnia Dziecka w Łódzkim Domu Kultury
W Łódzkim Domu Kultury w sobotę 26 maja odbył się finał wojewódzkiego Ekologicznego Dnia Dziecka z Literaturą i Sztuką, podczas którego wręczono nagrody uczestnikom 47. edycji konkursu recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”.
Sulejów zaprasza dzieci!
Tegoroczny Gminny Dzień Dziecka w Sulejowie będzie rozgrzewką przed wspólną zabawą w Strefie Kibica, mundial przecież zbliża się wielkimi krokami.
46. Świerszczykowe Wierszyki, czyli Wojewódzkie Obchody Dnia Dziecka w Łódzkim Dom Kultury
W minioną niedzielę, 4 czerwca, w Łódzkim Domu Kultury odbył się finał Wojewódzkiego Ekologicznego Dnia Dziecka - 46. Świerszczykowe Wierszyki 2017. W wydarzeniu wzięło udział ponad 350 dzieci w wieku szkolnym z terenu całego województwa łódzkiego. Przyznano łącznie 139 nagród i wyróżnień.
02.06.2017 06:24
Dzień Dziecka w Muzeum
Z okazji Dnia Dziecka piotrkowskie Muzeum przygotowało specjalną ofertę. Podczas zajęć przeprowadzonych w salach pałacu zygmuntowskiego najmłodsi uczyli się trudnej sztuki pisania gęsim piórem, a także wysłuchali piotrkowskich legend w interpretacji Piotra Gajdy.
Paczka z podarunkami trafiła do domu dziecka
Hipermarket Auchan w Piotrkowie przeprowadził zbiórkę na rzecz wychowanków piotrkowskiego Domu Dziecka. Przez ponad miesiąc można było podarować najpotrzebniejsze artykuły.
Piknik z czworonogami z okazji Dnia Dziecka
Impreza odbyła się w czwartek w Piotrkowie na boisku na terenie UJK. Dla milusińskich przygotowano moc atrakcji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat