Piotrcovia wygrała ostatni mecz w tym sezonie i zakończyła rozgrywki na siódmym miejscu w tabeli PGNiG Superligi.
Kiedyś uczył się w tej szkole. Dziś szkoła postanowiła pomóc swojemu absolwentowi.
Na ulicy Świerczowskiej w Piotrkowie trwają zaawansowane prace drogowe. Na odcinku od ulicy Włókienniczej do posesji nr 133 drogowcy usuwają nierówności na drodze, aby móc ułożyć następnie warstwę wyrównawczą.
Po sobotnim losowaniu Lotto okazało się, że główna wygrana - 2 mln złotych padła w Szczercowie.
Dwa wypełnione zuchami autokary z samego rana w sobotę pomknęły do Skotnik, gdzie tym razem harcerze przenieśli się w świat postaci Disneya.
W Urzędzie Gminy w Łękach Szlacheckich odbyło się pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych przez wójta w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 25 maja. Posiedzenie otworzył wójt Wojciech Błaszczyk a całość poprowadził sekretarz gminy Grzegorz Stępień.
W czwartek (8 maja) w Piotrkowie odbędą się obrady Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Conventa et parlamenta” oraz Panelu Sekcji Edukacji Archiwalnej SAP pt. „Nauki pomocnicze historii w edukacji archiwalnej”.
Piotrcovia nie powalczy o piąte miejsce w PGNiG Superlidze.
Wspaniałe wiadomości nadeszły do nas z Opola. Piotrkowianin po raz kolejny okazał się lepszy od Gwardii (to już trzeci raz w tym sezonie!) i zrobił ogromny krok w kierunku utrzymania się w PGNiG Superlidze. Nasza drużyna ma szanse nawet na dziewiąte miejsce, które da bezpośrednie utrzymanie bez konieczności rozgrywania barażów.
Bez żadnych problemów elbląski Start wywiózł zwycięstwo z Piotrkowa w pierwszym meczu między tymi drużynami o miejsca 5-8. Rewanż w najbliższą środę zapowiada się jako formalność.