Artykuły do tagu: Przychodnia

Rewolucja w piotrkowskiej służbie zdrowia trwa
Wydłużony czas pracy przychodni, które mają być czynne od 8 do 18, możliwość telefonicznej rejestracji wizyt, a także większa obsada lekarzy w poradniach Podstawowej Opieki Zdrowotnej to udogodnienia, jakie wkrótce obowiązywać mają w publicznej, piotrkowskiej opiece zdrowotnej. Najpierw jednak nastąpią istotne zmiany organizacyjne, które 2 lutego mają zatwierdzić radni Rady Powiatu.
Przenoszą przychodnię. Pacjenci nic nie wiedzą?
Poradnia podstawowej opieki zdrowotnej z budynku przychodni przy ulicy Dmowskiego, gdzie mieści się od kilkudziesięciu lat, ma być przeniesiona do budynku przy Al. Armii Krajowej. O przeprowadzce nieliczni pacjenci dowiedzieli się… z ogłoszeń na bazarze, większość jednak o planowanej zmianie nie wie nic. Szczegółów nie znają również pracownicy przychodni.
Uwaga pacjenci! W poniedziałek przychodnie będą zamknięte
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że dniem wolnym od pracy za 15 sierpnia będzie w szpitalu 17 sierpnia (poniedziałek). W związku z tym tego dnia wszystkie poradnie specjalistyczne, administracja oraz punkty pobrań krwi do badań będą nieczynne.
Przychodnia przy ul. Broniewskiego zmienia adres
Uwaga pacjenci korzystający z usług piotrkowskiej przychodni przy ulicy Broniewskiego w Piotrkowie! Najpóźniej za kilkadziesiąt dni zmieni się adres placówki.
Pat w piotrkowskiej służbie zdrowie zakończony
Wszystkie poradnie działające na terenie Piotrkowa Trybunalskiego podpisały umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oznacza to, że pacjenci od poniedziałku będą przyjmowani normalnie.
Remontują budynek po dawnej przychodni
Trwają prace związane z adaptacją budynku przy ul. Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie, w którym kiedyś mieściła się przychodnia. Teraz przeniesie się tam KRUS.
Nie ma pieniędzy na remont przychodni. Co z pacjentami?
Szpitala nie stać na razie na wyremontowanie przychodni przy ul. Toruńskiej, którą ponad miesiąc temu kazał zamknąć sanepid. Placówka (a wraz z nią prawie 1400 pacjentów) została przeniesiona do budynku przy ul. Roosevelta. Na jak długo?
Przychodnia w Goleszach już otwarta
Oficjalnie otwarto przychodnię lekarską w Goleszach Dużych - filię NZOZ Amicus Med w Wolborzu.
Nowa przychodnia lekarska w Goleszach
Przychodnia lekarska Amicus – Med, działająca w Wolborzu, będzie miała swoją filię w Goleszach Dużych. Właściciel zakupił od gminy w drodze przetargu budynek tamtejszego Wiejskiego Ośrodka Zdrowia i natychmiast rozpoczął gruntowny remont.
Można już parkować przy przychodni
Były interwencje strażników. Były też mandaty. Teraz może już ich nie będzie, bo znak zakazu parkowania został przestawiony nieco dalej. Pacjenci parkujący przy przychodni przy ul. Dmowskiego przepisów już łamać nie muszą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat