Artykuły do tagu: Poznań

Duda Development: Twój deweloper w Poznaniu
Od ponad 20 lat zajmujemy się tworzeniem mieszkań, domów oraz przestrzeni biurowych i komercyjnych wysokiej jakości.
Historyczny myśliwiec na lotnisku w Piotrkowie
Przez kilka godzin można było podziwiać na piotrkowskim lotnisku latającą replikę Fokkera D VII z pierwszej wojny światowej.
Piotrkowianie kibicowali Polakom w Poznaniu
Wielu kibiców z naszego regionu kibicowało polskiej reprezentacji podczas meczu towarzyskiego Polska – Chile jaki został rozegrany w piątek w Poznaniu. Podopieczni Adama Nawałki zremisowali z południowoamerykańskim rywalem 2-2. Przypominamy, że mecze Polaków na MŚ w Rosji będzie można oglądać w Strefach Kibica w Piotrkowie i Sulejowie.
ONR przypomniał o Czerwcu’56
Piotrkowski oddział Obozu Narodowo-Radykalnego zorganizował happening poświęcony Poznańskiemu Czerwcowi'56. Działacze piotrkowskiego, kutnowskiego, łódzkiego i zelowskiego oddziału przeszli przez ulice Piotrkowa Trybunalskiego.
Pan Marcin zastanowi się trzy razy, zanim kolejny raz wsiądzie do pociągu. Pasażer PKP chciał z Poznania dostać się do rodzinnego Piotrkowa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat