Reklama

Artykuły do tagu: Odzieżówka

Dzień Otwartych Drzwi w ZSP nr 6
Popularna "odzieżówka" 30 marca otworzyła się na potencjalnych uczniów. Jak co rok w placówce odbył się Dzień Otwartych Drzwi, podczas którego gimnazjaliści mogli lepiej poznać szkołę, nauczycieli i - oczywiście - starszych kolegów.
Przez cały rok Piotrków był zaczytany
Z okazji obchodów 800-lecia miasta uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 prowadzili akcję „Zaczytany Piotrków". Młodzież przez cały rok uczestniczyła w wielu spacerach po naszym mieście i promowała czytelnictwo.
„Odzieżówka” otwiera drzwi
Piotrkowska „Odzieżówka” zaprasza do odwiedzenia szkoły w ramach Dnia Otwartych Drzwi. Gimnazjaliści będą mogli zapoznać się z ofertą Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 (ul. Krakowskie Przedmieście) w czwartek (30 marca) w godzinach 9.00 – 13.00. Szczegóły na plakacie.
Ola z piotrkowskiej „Odzieżówki” wygrała konkurs
Pierwsze miejsce zajęła uczennica ZSP nr 6 z Piotrkowa Trybunalskiego w konkursie dla szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa łódzkiego.
Targi pracy w
9 wystawców prezentuje swoją ofertę na targach pracy, które odbywają się z Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie.
Dzień Otwartych Drzwi na
Powoli dobiega końca Dzień Otwartych Drzwi w ZSP nr 6. W programie wydarzenia znalazły się występy, konkursy, spotkania i pokazy.
„Odzieżówka” zaprasza na Dzień Otwarty
Pokazy, wykłady, występy - piotrkowska „Odzieżówka” zaprasza gimnazjalistów, nauczycieli i rodziców na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 22 kwietnia w godzinach 9.00 – 13.00.
Jakub Zieliński - uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim jest zwycięzcą konkursu „Wybrałem szkołę zawodową, bo...” zorganizowanego przez MEN. Kuba zachęcał młodych ludzi do świadomego planowania własnej kariery, zachwycił komisję konkursową oryginalnością w ujęciu tematu.
Kolejny sukces piotrkowskiej
Uczennica maturalnej klasy Technikum Odzieżowego, Justyna Kabzińska, zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru ,,Panna młoda jutra”.
Ich projekty uatrakcyjniły modowe targi
Dwie utytułowane uczennice piotrkowskiego Technikum Odzieżowego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 zaprezentowały swój zwycięski projekt na międzynarodowych targach Szwalnia 2013”. Targi odbyły się wczoraj w Łodzi.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat