Advertisement

Artykuły do tagu: Macierewicz

Nie będzie rewitalizacji? Polityczne akcenty na uroczystościach w Sulejowie
Wzruszające wspomnienia, apele czy uroczysta msza święta to coś, co od dawna towarzyszy kolejnym rocznicom bombardowania Sulejowa. W tym roku pojawiły się także mocne, polityczne akcenty. Pojawiły się wątki lokalne – dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego na rewitalizację Sulejowa, obwodnica miasta i obciążenie ruchu na krajowej "dwunastce".
Prawie 60 procent Polaków źle ocenia ministra Macierewicza
Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej i poseł Ziemi Piotrkowskiej jest wspólnie z ministrem środowiska Janem Szyszko najgorzej ocenianym członkiem rządu. Aż 59,4 Polaków negatywnie ocenia jego działalność. Tak wynika z sondażu IBRIS dla "Rzeczpospolitej".
Minister Macierewicz o bezpieczeństwie Polski po londyńskich zamachach
Przebywającego w niedzielę w naszym regionie terenie ministra obrony narodowej (i posła Ziemi Piotrkowskiej) Antoniego Macierewicza pytaliśmy o działania polskich władz w kontekście zamachu w Londynie.
Upamiętniono gen. Stanisława Burzę - Karlińskiego
W Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia na Pociesznej Górce w gm. Łęki Szlacheckie uroczyście odsłonięto tablicę upamiętniającej pierwszą potyczkę oddziału Armii Krajowej pod dowództwem gen. Stanisława "Burzy" Karlińskiego w 1943 roku z wojskami niemieckimi.
Odsłonią tablicę ku czci żołnierzy AK
4 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia na Pociesznej Górce w gm. Łęki Szlacheckie odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej pierwszą potyczkę oddziału Armii Krajowej pod dowództwem gen. Stanisława “Burzy” Karlińskiego.
Posłanka PO krytykuje posła PiS
Elżbieta Radziszewska, posłanka PO Ziemi Piotrkowskiej krytykuje innego parlamentarzystę z okręgu nr 10 czyli Antoniego Macierewicza (PIS), obecnie ministra obrony narodowej. Jej zdaniem wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości szkodzi wojsku i Polsce.
Misiewicz zawieszony w prawach członka PiS
Współpracownik ministra i posła ziemi piotrkowskiej Antoniego Macierewicza został zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. Decyzję w sprawie Bartłomieja Misiewicza podjął Jarosław Kaczyński.
Prof. A. Rzepliński w radiu o J. Kaczyńskim i A. Macierewiczu
- Chrzanił jak Piekarski na mękach - tak koncepcję Antoniego Macierewicza przeniesienia do Piotrkowa Trybunału Konstytucyjnego ocenił jego były prezes prof. Andrzej Rzepliński. Sędzia był we wtorek gościem w Radiu Strefa FM.
Powrót Bartłomieja Misiewicza do pracy w MON
Współpracownik ministra i posła ziemi piotrkowskiej Antoniego Macierewicza nie będzie już rzecznikiem prasowym, ale pozostanie szefem gabinetu politycznego – donosi poniedziałkowy „Super Express”.
Bełchatowska spółka nie chce b. wicestarosty z PiS
Zbigniew Ziemba były wicestarosta piotrkowski miał zostać wiceprezesem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Bełchatowie. Nominacja została jednak zablokowana przez władze przedsiębiorstwa. O sprawie napisał „Newsweek”.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat